Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > A miał być ślub. Urszula Dudziak przekazała smutne wieści
Kamila Krótka
Kamila Krótka 19.12.2021 01:00

A miał być ślub. Urszula Dudziak przekazała smutne wieści

pjimage (68)
Piotr Molecki/East News

Urszula Dudziak, o ile na scenie zawsze radziła sobie doskonale, w miłości nie miała tyle samo szczęścia. Spotkały ją prawdziwe dramaty, w tym dwa rozwody oraz samobójstwo partnera. W przyszłym roku miała już jednak organizować kolejny ślub, jednak plany ponownie uległy zmianie.

Urszula Dudziak nie raz już chwaliła się tym, że w wieku ponad 70 lat znowu poznała, czym jest uczucie zakochania. Po głośnych oświadczynach miało dojść do ślubu, co się stało?

Urszula Dudziak przyjęła zaręczyny

W 2013 roku Urszula Dudziak poznała obecnego partnera, emerytowanego kapitana żeglugi wielkiej - Bogdana Tłomońskiego. Po dwóch latach związku doszło do zaręczyn, jednak już wtedy wokalistka miała obawy, że może nie dojść do ślubu.

Partner Urszuli Dudziak podarował pierścionek swojej ukochanej podczas egzotycznych wakacji. Para planowała pobrać się na Zanzibarze, tam również zorganizować huczne wesele. Świadkową na ślubie miała być córka gwiazdy, Mika Urbaniak.

Co się więc stało, że do ślubu nie dojdzie? Sieć obiegły niepokojące informacje.

"Będzie, co chce los"

Do ślubu jednak na razie nie dojdzie. Wszystko przez pandemię koronawirusa, która pokrzyżowała plany narzeczonym. Po miesiącach oczekiwania para zaszyła się z domu na Podlasiu, gdzie zdecydowali, że ślub mogą odłożyć w czasie.

- Będzie, co chce los. Ważne, że dbamy o siebie. Staramy się żyć mądrze (...) Serce nie siwieje! - mówiła Urszula Dudziak w rozmowie z "Na żywo".

Trzymamy kciuki, aby para w końcu mogła zrealizować swoje plany - na Zanzibarze czy też w innym miejscu.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Kosmetyczny trik "-30 lat w 3 dni" podbija internet. Stosuj go minutę 2. Chcesz pozbyć się obwisłych policzków? 15 minut przed snem zrób TO 3. Do sieci wpadły zdjęcia Zosi z "Rodzinki.pl", po jej włosach nie ma śladu

źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].