Swiatgwiazd.pl
Adrianna Biedrzyńska

AGENCJA SE/East News

Adrianna Biedrzyńska miała guza mózgu. „Dostałam wyrok”

9 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Siedem lat temu Adrianna Biedrzyńska ogłosiła swoim fanom zwycięstwo w najtrudniejszej walce swojego życia. Aktorka pokonała guza mózgu i co roku z okazji Światowego Dnia Guza Mózgu wraca wspomnieniami do tych trudnych chwil. Apeluje do ludzi, by dbali o swoje zdrowie nie tylko fizyczne, ale również psychiczne.

  • Adrianna Biedrzyńska pokonała guza mózgu

  • Z okazji Światowego Dnia Guza Mózgu wraca wspomnieniami do zwycięstwa nad nowotwoem

  • Zaapelowała do fanów, by dbali o swoje zdrowie psychiczne

Zwycięstwo nad rakiem to bez wątpienia jeden z największych sukcesów każdego człowieka, który musiał się z nim zmierzyć. Adrianna Biedrzyńska miała mnóstwo szczęścia, co jest powodem do corocznego świętowania.

Adrianna Biedrzyńska pokonała guza mózgu

Tym, którzy nie przechodzili podobnych chwil ciężko jest wyobrazić sobie moment, w którym lekarz wydaje wyrok najcięższej choroby na świecie. Wówczas tym bardziej radosny staje się fakt, że są ludzie, którzy zdołali wygrać z rakiem.

Siedem lat temu Adrianna Biedrzyńska zdradziła, że pokonała tego potwora, co od tamtej pory kończy się jej corocznym świętowaniem, ale nie tylko. Aktorka wykorzystuje swoje doświadczenie, by przestrzegać innych do dbania o własne zdrowie.

Mowa tutaj nie tylko o zdrowie fizyczne, ale również psychiczne. Z okazji Światowego Dnia Guza Mózgu gwiazda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie oraz długi wpis, w którym zdradziła m.in., że przed laty lekarze nie dawali jej zbyt wielkich szans.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

- Dostałam wyrok. Trzy tygodnie, do trzech miesięcy życia. Wygrałam z tym intruzem, który zadomowił się w mojej głowie, wygrałam dzięki mądrym, cudownym ludziom - czytamy.

Adrianna Biedrzyńska nawołuje do dbania o zdrowie psychiczne

Aktorka zdradziła również, co doprowadziło ją do tak fatalnego stanu. Okazuje się, że głównym winowajcą był nadmierny stres oraz depresja. Zaapelowała, by wyciągać pomocną dłoń do osób, które jej potrzebują.

Z doświadczenia przekazała, że większość naszych chorób zaczyna się właśnie na podłożu psychicznym, zatem nie wolno lekceważyć takich symptomów. Prosi, by ludzie byli dla siebie uprzejmi i zrezygnowali ze wszelkiej krytyki, czy hejtu.

- Pielęgnujmy relacje, przyjaźnie … i reagujmy na tych, którzy nagle uciekli gdzieś, zamknęli się w swoim samotnym świecie - czytamy słowa aktorki.

Zaznaczyła, że w samotności nie dałaby sobie rady. O wygranej walce z chorobą wspomina praktycznie każdego roku w mediach społecznościowych.

Zobacz zdjęcia:
Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Życie gwiazd

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie bałaganu. "Ile niepotrzebnych rzeczy może pomieścić męska torba"

Czytaj więcej >
Edyta Górniak

Życie gwiazd

Edyta Górniak tłumaczy się z koncertu w TVP. "To był Muzyczny pogrzeb Krzysztofa"

Czytaj więcej >
Barbara Winiarska zmarła nagle

Życie gwiazd

Barbara Winiarska porzuciła karierę dla chorej córki. Śmierć przyszła nagle

Czytaj więcej >