Swiatgwiazd.pl
Agata Duda nieobecna na spotkaniu ze strażakami. Prezydent: "nie dała rady dzisiaj być z nami, z uwagi na kontuzję"

Jakub Kaminski/East News

Agata Duda nieobecna na spotkaniu ze strażakami. Prezydent: "nie dała rady dzisiaj być z nami, z uwagi na kontuzję"

8 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Podczas obchodów Dnia Strażaka prezydent Andrzej Duda odwiedził Maków Podhalański, gdzie spotkał się z tamtejszymi stróżami pożarnymi. Ku zaskoczeniu wielu osób, nie towarzyszyła mu małżonka Agata Duda. Głowa państwa przekazał niepokojące informacje na temat jej stanu zdrowia - "nie dała rady dzisiaj być z nami, z uwagi na kontuzję" - powiedział prezydent.

  • Prezydent Andrzej Duda wybrał się z wizytą do Makowa Podhalańskiego

  • Spotkał się z tamtejszymi strażakami pożarnymi z okazji Dnia Strażaka

  • Agata Duda nie mogła towarzyszyć małżonkowi ze względu na kontuzję

Prezydent Andrzej Duda gości w wielu miejscach w Polsce. Tym razem jego celem stało się Podhale, jednak wybrał się tam bez małżonki, która prawdopodobnie odniosła uraz jednej z kończyn, o czym mogą świadczyć słowa głowy państwa.

Andrzej Duda przekazał informację o kontuzji małżonki

Andrzej Duda odwiedził jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej w Makowie Podhalańskim, gdzie wraz z tamtejszymi strażakami świętował obchody Dnia Strażaka, a także przekazał wiele dumy z powodu pełnionych przez nich obowiązków zawodowych.

Prezydent bardzo często gości na tego typu przedsięwzięciach w wielu miejscach w Polsce, a zazwyczaj u jego boku towarzyszy małżonka Agata Duda. Tym razem stało się inaczej. Głowa państwa przekazał, że nie mogła być obecna na wydarzeniu, jednak nie pozostała obojętna wobec zaproszenia.

Pierwsza dama prosiła swojego małżonka, by ten pozdrowił wszystkich obecnych na święcie oraz przekazał najserdeczniejsze i najcieplejsze życzenia z okazji Dnia Strażaka. Powód absencji Agaty Dudy okazał się bardzo niepokojący, gdyż odniosła kontuzję.

- Niestety nie dała rady dzisiaj być z nami, z uwagi na kontuzję, której doznała z początkiem tego tygodnia, i która niestety, póki co bardzo przeszkadza jej w normalnym wykonywaniu obowiązków, zwłaszcza w dłuższym staniu i dlatego nie może być dzisiaj z nami - powiedział Andrzej Duda.

Głowa państwa nie zdradził, co dokładnie dolega pierwszej damie, jednak z jego słów można wywnioskować, że odniosła uraz, którejś z kończyn. Dotychczas Agata Duda nie przekazała informacji o swojej kontuzji. Wystarczy życzyć szybkiego powrotu do pełni sprawności!

Prezydent z wizytą w Makowie Podhalańskim

Poza niepokojącymi doniesieniami o kontuzji Agaty Dudy prezydent wyraził wiele radości z powodu pełnionych przez strażaków funkcji, a także z dumą przekazał, jak wielu strażaków strzeże bezpieczeństwa obywateli w naszym kraju.

Funkcjonariuszy strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Polsce jest ok. 30 tys., a do tego dochodzi jeszcze 2 tys. pracowników cywilnych. Poza nimi dochodzi aż 700 tys. strażaków ochotników, z czego aż 220 tys. z nich posiada uprawnienia.

Następnie prezydent dodał kilka słów na temat funkcjonalności strażaków OSP w Makowie Podhalańskim. Andrzej Duda stwierdził, że dzięki swojemu zaangażowaniu w codzienną pracę zdobyli serce pary prezydenckiej i lokalnej społeczności.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post, prezydent.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >
królowa elżbieta

Plotki

Królowa Elżbieta postanowiła pokroić tort mieczem. "To jest bardziej niezwykłe!"

Czytaj więcej >
Julia Wróblewska_uśmiechnięta_chora

Plotki

Julia Wróblewska trafiła do szpitala. Na szczęście dłuższa hospitalizacja nie była konieczna. "Jak się pogorszy, to będę musiała wrócić"

Czytaj więcej >