Swiatgwiazd.pl
Agnieszka_Włodarczyk

Beata Zawadzka/East News

Agnieszka Włodarczyk szczerze o macierzyństwie

21 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Agnieszka Włodarczyk lada dzień spodziewa się dziecka. Aktorka opublikowała szczery wpis, w którym podzieliła się swoim podejściem do dzieci i jak się zmieniało przez lata. Przyznała, że nie chciała mieć dzieci.

  • Agnieszka Włodarczyk czeka na przyjście na świat swojej pociechy

  • Na Instagramie często dzieli się zdjęciami i przemyśleniami z ciąży

  • Niedawno opublikowała szczery wpis, w którym opowiedziała o tym, jakie miała niegdyś podejście do dzieci

Aktorka jest w zaawansowanej ciąży, internauci z niecierpliwością wyczekują tego specjalnego dnia. Włodarczyk na bieżąco relacjonuje swoją ciążę obserwującym. Niedawno podzieliła się swoimi przemyśleniami dotyczącymi dzieci i instynktu macierzyńskiego.

Agnieszka Włodarczyk w szczerym wyznaniu: ,,Nie chciałam mieć dzieci"

Agnieszka Włodarczyk jest w zaawansowanej ciąży - aktualnie jest w dziewiątym miesiącu. Wraz z partnerem, Robertem Karasiem lada dzień spodziewa się wyczekiwanego, pierwszego dziecka.

Przez cały okres oczekiwania na dziecko, aktorka relacjonowała swoje przemyślenia i przeżycia związane z ciążą (więcej tutaj). Niedawno fani mieli powody do niepokoju, po tym jak w zaawansowanej ciąży opublikowała niespodziewanie zdjęcie ze szpitala. Na jej profilu w serwisie Instagram znaleźć można wiele zdjęć i wpisów poświęconych oczekiwaniu na dziecko i przygotowań na powiększenie rodziny.

Niedawno opublikowała czarno-białe zdjęcie z dużym już brzuszkiem, które opatrzyła długim podpisem. W poważnym tonie opowiedziała w nim o swoich przemyśleniach dotyczących ciąży i czekania na właściwy moment. Przyznała szczerze, że nie była nigdy wielbicielką dzieci i niewiele się zmieniło.

- Może to odrobinę kontrowersyjne (chociaż nie wiem dlaczego), ale ja tak naprawdę nigdy wcześniej nie chciałam mieć dziecka - możemy przeczytać na początku wpisu.

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk pozuje w stroju kąpielowym. Jarosław rozczula się nad dorastającą córką

CZYTAJ DALEJ

Agnieszka Włodarczyk wypowiedziała się o instynkcie macierzyńskim

Agnieszka Włodarczyk w swoim wpisie rozliczyła się też z instynktem macierzyńskim. Przyznała, że przez lata nie czuła tego w sobie, nawet zaczęła się niepokoić, że go nie posiada. Skomentowała swoje dawne obawy stwierdzeniem, że potrzebowała po prostu odpowiedniego partnera.

- Zastanawiałam się nawet czy mam (...) instynkt macierzyński… I dopiero teraz w wieku 40 lat wiem, że go mam. Potrzebowałam do tego dojrzałości, odpowiedniego partnera, opieki z Jego strony, poczucia bezpieczeństwa- po prostu miłości❤️ - rozczula się aktorka.

Na końcu szczerej wypowiedzi podzieliła się, dlaczego postanowiła opublikować post w takim tonie. Jak wiele z postów w temacie ciąży na jej profilu, miał on mieć wartość edukacyjną. Zależało jej, by obserwatorzy nie ulegali presji otoczenia w sprawie tak poważnej, jak posiadanie dziecka.

- Dlaczego o tym piszę? Bo życie mi pokazało, że nie warto ulegać jakiejkolwiek presji otoczenia, dziadków, babć, partnerów czy wieku - podsumowuje.


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Instagram / Agnieszka Włodarczyk

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >