Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Agnieszka Woźniak-Starak zaręczona? "Mało ludzi wie, jaka jest prawda"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 04.11.2022 09:25

Agnieszka Woźniak-Starak zaręczona? "Mało ludzi wie, jaka jest prawda"

Agnieszka Woźniak-Starak
Fot. Świat Gwiazd

Agnieszka Woźniak-Starak trzy lata temu straciła męża. Piotr Woźniak-Starak zginął w tragicznym wypadku na Mazurach. Od jakiegoś czasu kolorowa prasa rozpisuje się na temat jej domniemanego nowego partnera, a nawet zaręczyn. W wywiadzie z nami dziennikarka wypowiedziała się szczerze na ten temat.

Mąż Agnieszki utonął w jeziorze Kisajno 18 sierpnia 2019 roku. Po tym wydarzeniu dziennikarka na jakiś czas przerwała pracę zawodową i zniknęła z mediów. Do pracy w TVN wróciła po ponad półrocznej przerwie. Co teraz dzieje się w jej życiu uczuciowym?

Czy Agnieszka Woźniak-Starak jest zaręczona?

Kiedy Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku, prasa nie chciała dać spokoju jego żonie. Choć ona sama starała się unikać mediów, jak mogła, wciąż pojawiały się kolejne sensacyjne nagłówki prasowe. Nic więc dziwnego, że kiedy Agnieszka ponownie otworzyła serce przed miłością, postanowiła ukrywać tę relację.

Dziennikarze jednak nie rezygnują. Od dwóch lat pojawiają się doniesienia, że Woźniak-Starak związana jest z pewnym warszawskim restauratorem. Ostatnio pojawiły się głosy, że para miała się zaręczyć. Agnieszka nie komentowała do tej pory tych informacji.

Agnieszka Woźniak-Starak o zaręczynach

Na wzmiankę naszej dziennikarki o zaręczynach Woźniak-Starak wyznała, że na ten temat nie rozmawia. Wcześniej podobną powściągliwość wykazała na temat Małgorzaty Rozenek (więcej TUTAJ). "To generuje kolejną lawinę artykułów". Nie chce być przysypana tą lawiną, a takie teksty prasowe "nie są jej potrzebne do szczęścia".

To, co piszą, to bzdury. Mało ludzi wie, jaka jest prawda i ja się z tego cieszę – wyznaje ze śmiechem.

Gwiazda tłumaczy, że chroni swoją prywatność, bo na własnej skórze odczuła, że warto pewne rzeczy w życiu zachować dla siebie. "Bo jak tego nie robisz, to później można zapłacić bardzo wysoką cenę za tę otwartość. Ja już wiem, że na pewno chcę mieć w życiu takie obszary, które będą tylko dla mnie i nie będą publiczne" wyjaśniła.

Cały wywiad do obejrzenia tutaj:

Zobacz zdjęcia:

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak, fot. Świat Gwiazd
Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak, fot. Świat Gwiazd
Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak, fot. Świat Gwiazd

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Gwiazdy na premierze filmu "Listy do M. 5". Tomasz Karolak z córką, elegancka Dygant, połyskująca Woźniak-Starak

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].