Aleksandra Hamkało została mamą Żródło: East News/Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 15.03.2019 Wernisaz fotografii Marleny Bielinskiej n/z: HAMKALO ALEKSANDRA

Aleksandra Hamkało została mamą. Aktorka pokazała pierwsze zdjęcie z dzieckiem, przesłodki widok

4 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Aleksandra Hamkało urodziła! 32-letnia aktorka została mamą po raz drugi. W czwartek na jej Instagramie pojawiło się pierwsze zdjęcie z nowo narodzonym maleństwem. Fani nie kryją zachwytu i składają gratulacje szczęśliwym rodzicom.

  • Aleksandra Hamkało jest polską aktorką znaną m.in. z „Na dobre i na złe” i „Kogel-Mogel 3”
  • W 2012 roku wyszła za Filipa Kalinowskiego, z którym ma 4-letnią córkę Jagnę
  • W lutym 2021 roku para doczekała się kolejnej pociechy
  • Aleksandra Hamkało opublikowała pierwszą fotografię z nowo narodzonym maleństwem

Aleksandra Hamkało – określana jako jedna z bardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia – właśnie pochwaliła się, że urodziła drugie dziecko. Radosną nowinę przekazała za pomocą mediów społecznościowych. Od kilku miesięcy relacjonowała w nich przebieg swojej ciąży.

Druga ciąża Aleksandry Hamkało

Aleksandra Hamkało ma na swoim koncie wiele ról filmowych, teatralnych i telewizyjnych. Największą popularność przyniosły jej takie produkcje jak: „Na dobre i na złe”, „Kogel-Mogel 3”, „Big Love” czy „Sala samobójców”. Aktorka ma także liczną grupę fanów, z którymi utrzymuje stały kontakt w social mediach.

Na Instagramie Aleksandry Hamkało można znaleźć zdjęcia wykonane w przeróżnych okolicznościach. W ostatnim czasie królowały tam jednak ujęcia ciążowe. Aktorka pozowała sama lub w towarzystwie oraz z zasłoniętym lub odkrytym brzuszkiem. Nie ukrywała, że nie umie doczekać się momentu, w którym powita na świecie swoje drugie dziecko.

Aleksandra Hamkało urodziła i pokazała zdjęcie z maleństwem

I stało się – drugie dziecko Aleksandry Hamkało jest już na świecie. Szczęśliwa aktorka przekazała tę wiadomość fanom, publikując na Instagramie zdjęcie z noworodkiem. Długo wyczekiwaną fotografię opatrzyła krótkim opisem:

Dla młodszej o 10 lat Joanny zostawił żonę. Poruszająca historia miłosna Andrzeja StrzeleckiegoDla młodszej o 10 lat Joanny zostawił żonę. Poruszająca historia miłosna Andrzeja StrzeleckiegoCzytaj dalej

- Mam Cię! – napisała.

Choć Aleksandra Hamkało nie zdradziła jeszcze ani płci, ani imienia dziecka, wygląda na to, że zarówno mama, jak i maluszek czują się bardzo dobrze. Pod ich pierwszym wspólnym zdjęciem na Instagramie pojawiło się już mnóstwo komentarzy. Zachwyceni fani aktorki składają jej gratulacje.

- Gratulacje, dużo zdrówka, mam nadzieję że wyspałaś się przez te 9 miesięcy na zapas – pisze jedna z internautek.

Rodzina Aleksandry Hamkało

Aleksandra Hamkało od wielu lat związana jest z kompozytorem i realizatorem dźwięku, Filipem Kalinowskim. Para pobrała się w 2012 roku, a cztery lata później powitała na świecie swoją pierwszą córkę Jagnę. W lutym 2021 roku czteroletnia dziewczynka doczekała się rodzeństwa.

- Każdy facet oprócz mojego faceta jest zdyskwalifikowany, ponieważ jestem świeżo upieczoną mężatką. Mam ślub kościelny i to też pokazuje, jak ważne są dla mnie pewne ideały – mówiła po ślubie Aleksandra Hamkało.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, jastrzabpost.pl, obcas.pl

Następny artykuł