Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Aleksandra Kwaśniewska chwali się dobrymi wieściami
Karolina Kurek
Karolina Kurek 20.05.2024 08:20

Aleksandra Kwaśniewska chwali się dobrymi wieściami

Aleksandra Kwaśniewska
fot. KAPiF

Córka byłego prezydenta, Aleksandra Kwaśniewska pochwaliła się w mediach społecznościowych dobrymi wieściami. O co chodzi? Sprawdzamy!

Aleksandra Kwaśniewska: kariera medialna

Aleksandra Kwaśniewska jest córką byłej pary prezydenckiej, Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich. Z wykształcenia jest psychologiem, jednak zawodowo związała się z mediami. W 2006 roku wzięła udział w “Tańcu z gwiazdami” co zapewniło jej zainteresowanie oraz dłuższą współpracę ze stacją telewizyjną TVN. 

Prowadziła później kulisy tanecznego show i pracowała jako reporterka w “Dzień Dobry TVN”. Ola Kwaśniewska przez kilka lat była prowadzącą programu “Miasto kobiet”, emitowanego na kanale TVN Style. Była również prowadzącą takich formatów, jak “Mała czarna”, czy "Niedziela słodko-Kwaśniewska”. 

Córka byłego prezydenta jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie podejmuje tematy życia codziennego, jak i np. polityczne i zaprasza do rozmowy tatę. 

Pilne wieści od Kwaśniewskiej. Fani patrzą na jej męża Ola Kwaśniewska tłumaczy się z krzywdy wyrządzonej Kasi Cichopek. Stanęła w obronie Marcina Hakiela. Teraz to się zaczynie drama

Rodzina Oli Kwaśniewskiej

Prezenterka w 2009 roku związała się z Jakubem Badachem. Para trzy lata później zawarła związek małżeński, a ich ślub był jednym z najbardziej medialnych wydarzeń w tamtym czasie. Aleksandra Kwaśniewska często dzieli się kadrami życia prywatnego z fanami na Instagramie. W jej mediach społecznościowych można dostrzec wiele fotografii, czy materiałów wideo z udziałem jej rodziców. 

Kobieta prowadzi cykl rozmów, do których zaprasza ojca, byłego prezydenta, a jego tytuł to “Co powie tata”. Ola ma świetne relacje również z mamą, Jolantą. Panie miały okazję poprowadzić wspólnie program “Matki i córki, czyli rodzinny galimatias”.

Niedawno, jedyna córka Kwaśniewskich pochwaliła się szczęśliwą nowiną.

Sukces Aleksandry Kwaśniewskiej

Od 2022 roku Ola Kwaśniewska współpracuje z marką biżuterii, w ramach której prowadzi podcast na platformie Spotify “Jestem kobietą”. Gospodyni przeprowadza w nim rozmowy z wieloma inspirującymi i doświadczonymi kobietami. 

Z zaproszenia skorzystały m.in. Jolanta Kwaśniewska, Maja Ostaszewska, Kasia Tusk, Magda Mołek, czy Agnieszka Woźniak-Starak.  Aleksandra ma powód do radości, którym podzieliła się na Instagramie. Prowadzony przez nią podcast otrzymał nominację do nagrody Best Stream Awards. 

Ach! I bardzo miła wiadomość dla mnie i @bizuteriayes. Nominacja dla naszego podcastu w Best Stream Awards. Jeśli słuchacie, lubicie i macie chęć zagłosować, to wszystkie wytyczne w tym poście. Dziękujemy - napisała Kwaśniewska. 

Gratulacje od redakcji Świata Gwiazd!

Aleksandra Kwaśniewska chwali się dobrą nowiną, fot. Instagram
Aleksandra Kwaśniewska chwali się dobrą nowiną, fot. Instagram
Aleksandra Kwaśniewska chwali się dobrą nowiną, fot. KAPiF
Aleksandra Kwaśniewska chwali się dobrą nowiną, fot. KAPiF