Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ola Kwaśniewska i Kuba Badach kupili dzieło warte fortunę
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 02.05.2024 14:23

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach kupili dzieło warte fortunę

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach
fot. KAPiF

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach to jedna z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Teraz okazuje się, że dokonali razem pokaźnego zakupu. W ich posiadaniu znalazło się dzieło sztuki warte fortunę. 

Małżeństwo Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha

Wcześniej Aleksandra Kwaśniewska była związana z Wojciechem Szuchnickim, który jest florecistą i zdobywcą medalu mistrzostw świata. Jednak w 2009 roku spotkała Kubę Badacha, polskiego muzyka, który okazał się miłością jej życia.  

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach zawarli związek małżeński we wrześniu 2012 roku w katedrze polowej Wojska Polskiego w Warszawie. Media głośno komentowały ich stroje — córka byłego prezydenta miała na sobie suknię ozdobioną kryształkami Swarovskiego zaprojektowaną przez Sabrinę Pilewicz, natomiast Kuba był ubrany we frak autorstwa Tomasza Ossolińskiego. Mimo upływu czasu para nadal cieszy się miłością i szczęściem.

Przykre, z czym musi mierzyć się Ola Kwaśniewska. Padły najgorsze oskarżenia Kuba Badach zdradził to w publicznym komunikacie. Wszystko w dniu urodzin Oli Kwaśniewskiej

Kuba Badach składa żonie nietypowe życzenia urodzinowe

W ostatnich latach mogliśmy zapoznać się z bardziej zawodową stroną Aleksandry Kwaśniewskiej jako prezenterki programu talk-show "Miasto Kobiet", gdzie przeprowadzała wywiady m.in. z Marcinem Hakielem tuż po rozstaniu z Kasią Cichopek. 

W mediach społecznościowych rzadko pokazuje swoje życie prywatne, ale największą wskazówkę na temat charakteru jubilatki udzielił jej mąż. Okazuje się, że Aleksandra Kwaśniewska ma specyficzne wymagania dotyczące całowania. Według postu Kubę Badacha jego żona lubi być czuła, ale tylko, gdy nosi kask ochronny.  Oczywiście wpis ten miał charakter żartobliwy, pokazując jedynie poczucie humoru w ich małżeństwie. Internauci natychmiast złożyli szczere życzenia solenizantce. 

A moja cudna żonkila ma dzisiaj urodziny! Dwudzieste trzecie, chyba…
Generalnie fajna dziewczyna, choć odrobinę dziwna, bo buziaki lubi przyjmować, ale tylko w kasku. Sto lat, bejbe!!! - napisał Kuba Badach.

Teraz natomiast para podzieliła się ważną informacją.

Kwaśniewska i Badach kupili dzieło sztuki

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach na swoim Instagramie podzieli się swoim nowym zakupem. Mianowicie zakupili obraz “Dama z gronostajem” autorstwa Leonarda da Vinci. Kopia ta jest bardzo dokładna, a z tego względu kosztowała pewnie niemałą sumę.

Buziunia małżeńska z okazji 2 maja. Tak wyglądają ludzie dumni z powodu udanego zakupu dzieła sztuki. Kupiliśmy taki ładny obrazek przedstawiający panią z futrzakiem na rękach, jakiś Włoch ponoć namalował. Obraz wisi za nami, fragment z łasiczką widać wyraźnie. Tyle na dzisiaj, miłej majóweczki! – napisał Kuba Badach. 

Ich obserwatorzy bardzo entuzjastycznie podeszli do tego zdjęcia. Skomentowali nie tylko piękny obraz, ale też uroczą parą.

  • Mnie się podoba ten obraz z pierwszego planu
  • Obrazy - ten z przodu i z tyłu z lasiczką - cudowne I wzajemnie. Miłej majówki
  • REWELACJA zakup i Państwa minki – pisali fani.

Podoba wam się?

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach, fot. KAPiF
Ola Kwaśniewska i Kuba Badach, fot. KAPiF
Ola Kwaśniewska i Kuba Badach, fot. KAPiF
Ola Kwaśniewska i Kuba Badach, fot. KAPiF