Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Andrzej Duda z małżonką wyremontowali swoją rezydencję w Juracie
Alicja Czepli
Alicja Czepli 29.09.2021 02:00

Andrzej Duda z małżonką wyremontowali swoją rezydencję w Juracie

Andrzej Duda
Instagram / Andrzej Duda

Szokujące informacje w sprawie jednej z rezydencji Andrzeja Dudy. Prezydent wraz z małżonką zdecydowali się na drogi remont - jedna z firm pochwaliła się zdjęciami na swoim Facebooku.

Andrzej Duda wraz z małżonką zdecydowali się na dużą zmianę w swoim życiu. Postanowili wyremontować swoją rezydencję w Juracie, wyposażyli dom w eleganckie, drogie meble. Koszt remontu nie należy do najmniejszych.

Remont w rezydencji Andrzeja Dudy

Andrzej Duda jest jednym z najbardziej znanych polskich polityków. Prezydent RP pełni tę funkcję od 2015 roku, kiedy jako kandydat z ramienia partii Prawa i Sprawiedliwości wygrał wybory prezydenckie. Od tego czasu stał się dość kontrowersyjną postacią.

Prezydent RP od ponad 25 lat związany jest ze swoją małżonką, Agatą Kornhauser-Dudą. Para wspólnie doczekała się dorosłej dziś już córki, Kingi Dudy. Często wspólnie pokazują się na ważnych, państwowych wydarzeniach, czy na prywatnych zdjęciach w social mediach.

Para od lat wspólnie mieszka w Pałacu Prezydenckim, jednak posiadają także kilka posiadłości w różnych częściach Polski. W wakacje internet obiegły zdjęcia z wypoczynku pary prezydenckiej w jednej z nich, w nadmorskiej miejscowości Jurata.

Niedawno okazało się, że małżonkowie zdecydowali się na remont w jednej ze swoich rezydencji. Na jaw wyszło jakie kwoty wchodziły w grę - wiele osób może się zdziwić.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jak teraz wygląda rezydencja Andrzeja Dudy?

Andrzej Duda zdecydował się na odświeżenie swojej nadmorskiej posiadłości w Juracie, gdzie spędził tegoroczne wakacje. Dom znajduje się na działce liczącej sobie 150 ha, zaś rozmiarem bardziej przypomina elegancką willę. Wewnątrz ponoć znajdują się takie udogodnienia jak sauna, jacuzzi, czy kort tenisowy.

Okazuje się, że remont rezydencji stał się dużym przedsięwzięciem. Ponoć został specjalnie rozpisany przetarg na wyremontowanie domu prezydenta z małżonką. Z kolei stworzeniem nowych mebli na zamówienie zajęła się polska firma, która pochwaliła się swoimi dokonaniami w social mediach.

Według doniesień "Super Expressu" na odświeżenie domu w Juracie poszły niemałe pieniądze. Na zakup eleganckich mebli w stylu vintage przeznaczono ponad 13 tysięcy złotych. Z kolei kwota przeznaczona na sam remont przekroczyć ma 160 tysięcy.

Zobacz film:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: JastrząbPost

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].