Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Aneta Zając już nie jest subtelną blondynką. Gwiazda "Pierwszej miłości" nieźle zaszalała
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 13.11.2023 20:57

Aneta Zając już nie jest subtelną blondynką. Gwiazda "Pierwszej miłości" nieźle zaszalała

Aneta Zając
Aneta Zając jest zupełnie nie do poznania, fot. KAPiF

Aneta Zając dała się poznać jako filigranowa blondynka w popularnym serialu Polsatu "Pierwsza miłość". Z biegiem lat w jej "fikcyjnym" i rzeczywistym życiu sporo się zmieniło. Aktorka postanowiła dokonać więc nieoczywistej metamorfozy. W nowym kolorze wywołała spore emocje wśród internautów.

Aneta Zając od lat jest gwiazdą "Pierwszej miłości"

Aktorski debiut przed kamerą młoda gwiazda zaliczyła w produkcjach Telewizji Polskiej. Wystąpiła w m.in.: "Na dobre i na złe" oraz "Plebanii". To jednak współpraca z Polsatem okazała się dla niej przepustką do show-biznesu. 

W 2004 roku dołączyła do obsady "Pierwszej miłości", wcielając się w rolę Marysi. Aneta Zając szybko spodobała się widzom, a jaj postać zyskiwała coraz to bardziej zagmatwane wątki. 

Długo parowano ją z Mikołajem Krawczykiem, czyli serialowym Pawłem. Duet połączyło uczucie także prywatnie, a nawet doczekali się bliźniaków. Po siedmiu latach się rozstali, a ich postacie przeżyły metamorfozę.

Aneta Zając w mediach społecznościowych pokazała, że również i ona gotowa jest na mocną zmianę. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy.

Aneta Zając w namiętnym pocałunku z dużo młodszym! Ludzie nie wytrzymali: "Wyglądają jak matka z synem" Aneta Zając pokazała synów i po chwili zaczęła się tłumaczyć. Zarzucili jej hipokryzję

W życiu bohaterki Anety Zając doszło do wielu zmian. Gwiazda postanowiła wziąć z jej przykład?

W ostatnim czasie scenarzyście "Pierwszej miłości" nie oszczędzali Marysi. Los rzucił ją w ramiona młodszego mężczyzny, co wywołało krytykę ze strony internautów. To jednak nie koniec trudnych scen, w których musi odnaleźć się Aneta Zając.

Gwiazda postanowiła poddać się metamorfozie, która zupełnie odetnie ją od dawnego serialowego wizerunku. Fani mogą pożegnać się z delikatną blondynką. Nowe wcielenie aktorki to prawdziwa kobiecość i zadziorność.

Aneta Zając pokazała się w zupełnie nowym wydaniu. Internauci w szoku

Aktorka postanowiła uchylić internautom rąbka tajemnicy na temat najnowszych odcinków serialu. Okazuje się, że jej postać przejdzie przez zaskakującą metamorfozę. Aneta Zając pokazała się w ciemnej stylizacji z czarnymi włosami z grzywką. Na pierwszy rzut oka zupełnie nie przypominała delikatnej Marysi.

Po oznaczeniach na zdjęciu można przypuszczać, że produkcja szykuje dla widzów prawdziwą niespodziankę. Internauci już nie mogą się doczekać, a w komentarzach zachwycają się nowym wcieleniem gwiazdy. Kto wie, być może sama aktorka pokusi się na szaloną zmianę.

  • Zdecydowanie lepiej w tym kolorze.
  • Cudna!
  • Wow ślicznie Pani wygląda.
  • Wow. Nie poznałem, mega.
  • Petarda!
Aneta Zając (5).jpg
Aneta Zając jest zupełnie nie do poznania, fot. KAPiF
Aneta Zając (6).jpg
Aneta Zając jest zupełnie nie do poznania, fot. KAPiF
Aneta Zając (7).jpg
Aneta Zając jest zupełnie nie do poznania, fot. KAPiF