Ania Lewandowska o nauce Klary Żródło: Instagram.com/annalewandowskahpba

Klara Lewandowska uczy się trzech języków

11 Marzec 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Ania Lewandowska uczestniczyła w najnowszej „Domówce u Dowborów”. Zdradziła Joannie i Maciejowi, że jej starsza córka chodzi do niemieckiego przedszkola. Dodatkowo Klara, choć ma dopiero trzy latka, już uczy się aż trzech języków.

  • Ania Lewandowska mieszka z mężem i córkami w Niemczech
  • 3-letnia Klara chodzi do przedszkola, w którym ma styczność z językiem niemieckim
  • Dziewczynka mówi też po polsku, a dodatkowo uczy się angielskiego
  • Jak naukę córki komentuje Ania Lewandowska?

Gościem najnowszej „Domówki u Dowborów” była Anna Lewandowska. Przypomnijmy, że tuż przed spotkaniem z popularną trenerką Joanna Koroniewska w oryginalny sposób zapowiedziała ją na Instagramie. O niemal identycznych zdjęciach obu pań i ich wspólnych zainteresowaniach przeczytacie TUTAJ.

Podczas spotkania „u Dowborów” Ania Lewandowska poruszyła wiele istotnych kwestii, takich jak praca w czasie pandemii koronawirusa czy zdrowy styl życia. W pewnym momencie opowiedziała także o swoim życiu prywatnym. Zdradziła, że jej starsza córka ma prawdziwą smykałkę do języków obcych.

Ania Lewandowska pęka z dumy. Opowiedziała o nauce Klary

Klara jest starszą córką Roberta i Ani Lewandowskich. Dziewczynka przyszła na świat 4 maja 2017 roku i od początku jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Ci cały czas otaczają ją jak najlepszą opieką, dbając także o jej edukację.

Nauką Klary Lewandowskiej zainteresował się Maciej Dowbor. Mąż Joanny Koroniewskiej wie, że dziewczynka wraz z rodziną mieszka w Niemczech, co z pewnością ułatwia jej naukę języka obcego. Podczas „Domówki” zapytał o to Anię Lewandowską.

Joanna Koroniewska pokazała, jak karmi córeczkęJoanna Koroniewska pokazała, jak karmi córeczkęCzytaj dalej

- Domyślam się, że rozmawiacie po polsku, ale Klara po niemiecku umie już coś? – rzucił prezenter.

Ania Lewandowska nie wahała się ani chwili i od razu pochwaliła się Dowborom, że jej córka mówi zarówno po polsku, jak i po niemiecku. Dodatkowo korzysta także z lekcji języka angielskiego. Rodzice są z niej bardzo dumni.

- Tak, po angielsku też, po niemiecku. Uczy się! Uczy się, ale mówi, bo chodzi do przedszkola – powiedziała trenerka.

Nauka Klary Lewandowskiej od dłuższego czasu jest powodem do dumy Ani i Roberta Lewandowskich. We wrześniu ubiegłego roku żona poświęciła jej odrębny post na Instagramie. Zaznaczyła wówczas, że języki obce są podstawą w edukacji jej starszej córki.

- Rozwój to podstawa! (…) Dlatego staramy się, żeby Klara miała szansę poznawać nowe rzeczy, a jedną z nich są języki obce . Na co dzień mieszkamy w Monachium, ale na całym świecie podstawą komunikacji jest język angielski. To jest niesamowite, jak szybko dzieci przyswajają język, kiedy poznają go w naturalnym środowisku, najlepiej w formie nauki poprzez zabawę - pisała trenerka.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Party, Instagram

Następny artykuł