Swiatgwiazd.pl
M jak miłość - powrót Barbary Kurdej-Szatan

filmweb.pl/person/Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan wraca na plan "M jak miłość"

27 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Fani "M jak miłość" z pewnością długo czekali na ten moment. Już w maju na planie serialu ponownie pojawi się Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka, która od lat wciela się w postać Joanny Chodakowskiej, po raz ostatni pojawiła się w 1551. odc

  • Barbara Kurdej-Szatan wraca na plan „M jak miłość”

  • Aktorka odbyła rozmowę z producentem Tadeuszem Lampką

  • Według doniesień Plotka gwiazda zarobi niemałe pieniądze

„M jak miłość” od ponad dwudziestu lat cieszy się opinią jednego z najpopularniejszych seriali w Polsce. Format zrzesza całą plejadę gwiazd. Od 2014 roku obok Teresy Lipowskiej, Katarzyny Cichopek czy Mikołaja Roznerskiego występuje także Barbara Kurdej-Szatan.

To nie koniec przygody Basi Kurdej-Szatan z „M jak miłość”

W Polsce Barbary Kurdej-Szatan nie trzeba nikomu przedstawiać. Początkowo aktorkę kojarzono głównie z reklamy operatora sieci komórkowych. Dziś na jej koncie pojawia się coraz więcej produkcji filmowych, telewizyjnych i teatralnych.

Basia Kurdej-Szatan to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiego show-biznesu. Dużą rolę w jej karierze odegrał angaż w serialu „M jak miłość”, w którym aktorka od lat wciela się w postać Joanny Chodakowskiej. Niedawno los jej bohaterki stanął jednak pod ogromnym znakiem zapytania. Teraz wszystko jest już jasne.

Serialowa Asia Chodakowska po raz ostatni pojawiła się na ekranie w 1551. odcinku „M jak miłość”. Następnie zabrała dzieci i wyjechała do Francji. Jak donosiły wówczas media, bohaterka Basi Kurdej-Szatan nie mogła zdecydować się, czy związać się z Michałem, czy z Leszkiem. Dla aktorki oznaczało to jednak przerwę w pracy.

Po długiej nieobecności na ekranie Barbara Kurdej-Szatan postanowiła jednak wziąć sprawy w swoje ręce i wrócić na plan popularnego serialu. Jak udało się ustalić serwisowi Plotek, nie było to jednak takie łatwe. Podstawą miała być rozmowa z producentem „M jak miłość”, Tadeuszem Lampką.

- Barbara Kurdej-Szatan wyprosiła u Tadeusza Lampki, producenta „M jak miłość”, powrót do serialu. Zgodził się – przekazał informator portalu.

Ile zarobi Basia Kurdej-Szatan?

Choć wciąż nie wiadomo, kiedy dokładnie widzowie będą mogli zobaczyć nowe odcinki z udziałem Basi Kurdej-Szatan, do mediów dotarły już informacje, że aktorka pojawi się na planie w maju. Początkowo będzie uczestniczyć jedynie w dwóch dniach zdjęciowych. To jednak będzie się jej opłacało.

- Na początek dał jej dwa dni zdjęciowe w maju, za cztery tysiące złotych – dodało źródło Plotka.

Przypomnijmy, że w ostatnich latach Barbara Kurdej-Szatan nie mogła narzekać na brak propozycji zawodowych. Oprócz „M jak miłość” aktorka zagrała także w takich filmach jak „Pech to nie grzech” czy „Swingersi”.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Justyna Pochanke opowiedziała o kryzysie, przez który przechodziła

  • Joanna Koroniewska dodała wpis dotyczący swojego zdrowia. Dementuje plotki

  • Grażyna Szapołowska pochwaliła się zdjęciem z córką. Wyglądają jak dwie krople wody

Źródło: Plotek, Wikipedia

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara Bujar

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z przeszłości. Wspomina słowa mamy

Czytaj więcej >

Plotki

Wyjątkowy sezon "Nasz nowy dom". Produkcja pokaże znacznie więcej, niż dotychczas

Czytaj więcej >

Plotki

Niepokojące wieści o Zbigniewie Zamachowskim. Jest przytłoczony mieszkaniem samotnie

Czytaj więcej >

Plotki

Przemek Kossakowski rozprawia się z hejterami. Wystarczyło jedno zdjęcie

Czytaj więcej >

Plotki

Marek Piekarczyk złamał zasady "The Voice of Poland". Wcisnął przycisk innego trenera

Czytaj więcej >

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >