Swiatgwiazd.pl > Newsy > Bartłomiej Nowosielski z "M jak miłość" ma za sobą poważną operację. Przeszedł ogromną metamorfozę
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 19.03.2023 15:08

Bartłomiej Nowosielski z "M jak miłość" ma za sobą poważną operację. Przeszedł ogromną metamorfozę

Bartłomiej Nowosielski
fot. kadr z serialu "M jak miłość"

Bartłomiej Nowosielski zyskał sympatię widzów dzięki rolom w popularnych serialach. Aktor znany z “M jak miłość” czy “Barw szczęścia” ma za sobą trudną operację. Wszystko po to, aby pozbyć się zbędnych kilogramów. 

Aktor niegdyś ważył ponad 160 kilogramów. Zdecydował się zawalczyć o zdrowie i pozbyć nadmiernej masy ciała. Poddał się więc operacji zmniejszania żołądka.

Bartłomiej Nowosielski z "M jak miłość" przeszedł piorunującą matamorfozę

Bartłomiej Nowosielski to uwielbiany przez widzów aktor, który kojarzony jest przede wszystkim z rolą Tadeusza Kiemlicza, sadownika i przyjaciela rodziny Mostowiaków w serialu “M jak miłość”. Wystąpił również w “Barwach szczęścia” czy “Prosto w serce”, gdzie wcielił się w perkusistę o pseudonimie "Góra".

Aktor niegdyś wyglądał zupełnie inaczej. Bartłomiej borykał się bowiem z nadwagą, a kiedy przekroczył 160 kg, zdecydował się diametralnie zmienić swoje życie. Przeszedł niebywałą metamorfozę i pozbył się zbędnych kilogramów.

Brat Wiktorii Gąsiewskiej gorzko o Adamie Zdrójkowskim. "Źle ją traktował"

Bartłomiej Nowosielski przeszedł operację

Aktor z “M jak miłość” zdecydował się podjąć radykalne kroki. Poddał się endoskopowej operacji zmniejszenia żołądka. Ponadto postawił na aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia. Dzięki tym działaniom udało mu się zgubić ponad 30 kilogramów.

Poddałem się endoskopowej operacji zmniejszenia żołądka. Dbam też o aktywność fizyczną, szczególnie podczas zabaw z dziećmi. Córki bardzo mnie motywują. Nie dają mnie oraz żonie szansy na odpoczynek — wyjawił w rozmowie z Super Expressem.

Nowosielski przyznał, że utrata wagi poprawiła jego samopoczucie i czuje się o wiele lepiej. Musi jednak stale o siebie dbać i pilnować, aby zgubione kilogramy nie powróciły. 

"Nie muszę trzymać jakiejś drastycznej diety"

W dalszej części rozmowy aktor wyjawił, że tuż po operacji jego waga nagle spadła. Z czasem ilość gubionych kilogramów nieco zwalnia i utrzymuje się na wolniejszym, zdrowszym tempie. Nowosielski nie wyklucza, że w przyszłości będzie wspomagał się również lekami. 

Nie muszę trzymać jakiejś drastycznej diety. Na początku waga spada bardzo drastycznie, ale potem utrzymuje się na stałym poziomie lub spada w znacznie wolniejszym tempie. Obecnie schudłem kolejne trzy kilo. Powolutku idzie do dołu. Pewnie, że się będę musiał wspomagać jeszcze farmakologicznie, ale na razie jest okay — dodał Nowosielski.

Dziś aktor wygląda zupełnie inaczej. Jego postura jest zdecydowanie smuklejsza, a twarz nabrała nowych kształtów. Przemiana Bartłomieja to nie tylko nowy wygląd, ale również zdrowsze i wygodniejsze życie.

Zobacz zdjęcia:

Bartłomiej Nowosielski z żoną.jpg
Bartłomiej Nowosielski z żoną, Ramówka wiosenna TVP, fot. KAPiF
Bartłomiej Nowosielski z żoną.jpg
Bartłomiej Nowosielski z żoną, Ramówka wiosenna TVP, fot. KAPiF

Źródło: Super Express