Swiatgwiazd.pl
Beata Kozidrak

TRICOLORS/East News

Beata Kozidrak zarobiła na reklamie Coca-Coli. Kwota robi wrażenie

15 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Beata Kozidrak postanowiła wystąpić w reklamie jednego z najpopularniejszych napojów gazowanych na świecie. Za promowanie znanej marki swoją twarzą piosenkarka otrzymała duże wynagrodzenie liczone w setkach tys. złotych. Do szczegółowych informacji w tej sprawie dotarł serwis Pudelek.

  • Beata Kozidrak wystąpiła w reklamie popularnego napoju gazowanego

  • Otrzymała za to kwotę, która niejedną osobę może przyprawić o zawroty głowy

  • Niedawno światło dzienne ujrzała autobiografia piosenkarki

Beata Kozidrak zasłynęła ze współpracy z zespołem „Bajm” powstałym na końcu lat 70. ubiegłego wieku; dzięki niej znamy dziś takie przeboje jak „Ta sama chwila” czy „Nie ma wody na pustyni”. Z powodu pandemii COVID-19 koncerty zostały jednak odwołane, co odebrało odbiorcom możliwość podrygiwania do przebojów wokalistki na żywo, a tym samym znacznie ograniczyło jej źródła dochodów.

Beata Kozidrak w reklamie Coca-Coli

Media donoszą, iż w wyniku odwołania planowanej trasy koncertowej Beata Kozidrak straciła kwotę nawet 1 mln złotych. Dzięki zaangażowaniu się w nowy zawodowy projekt wokalistka mogła nieco podreperować jednak swój budżet.

Jak się okazuje, największe marki wciąż widzą w Beacie Kozidrak dobrą partnerkę w prowadzonych przez siebie kampaniach. Udowadnia to najnowsza reklama Coca-Coli, w której piosenkarka zgodziła się wystąpić. Krótki spot promuje hasło „Najlepsza Coca-Cola ever?”.

W krótkim filmiku słyszymy, że ubrana w charakterystyczne dla napoju kolory Brata Kozidrak odpowiada na zadane pytanie twierdząco. Wokalistka potwierdza to gestem kciuka uniesionego w górę.

[EMBED-1491]

- Najpierw spróbuj - zachęca na koniec spotu Beata Kozidrak.

Według informacji podawanych przez portal Pudelek, za udział w kampanii piosenkarka mogła liczyć na potężny zastrzyk gotówki. Jak przekonuje serwis, na koncie Beaty Kozidrak miała pojawić się kwota 300 tys. złotych. Na takie stawki, podaje serwis, nie mogą obecnie liczyć nawet tak popularne celebrytki jak Julia Wieniawa czy Małgorzata Rozenek-Majdan.

Dział management marki odmówił udzielenia komentarza w tej sprawie. Jak informowano, szczegóły współpracy firmy z partnerami nie są wyjawiane bez względu na treść umowy. W tej sprawie nie wypowiada się również osobista menadżerka Beaty Kozidrak.

Piosenkarka właśnie wydała swoją pierwszą książkę

Ostatnio Beata Kozidrak zaangażowała się w jeszcze inny ogromnie ważny projekt. 4 maja, w dniu urodzin piosenkarki, światło dzienne ujrzała jej autobiografia „Beata. Gorąca krew”. Jak przekonuje Beata Kozidrak, napisanie książki było jej marzeniem od dawna. Tym, co powstrzymało wokalistkę od realizacji celu, był brak czasu.

- Moim marzeniem było napisać książkę, ale nigdy nie miałam czasu, aby to zrobić. Gdy nadeszła pandemia i zamknięto nas w domach, pomyślałam, że to jest właśnie ten czas - relacjonowała na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Andrzej Kosmala broni Rafała Brzozowskiego. "Dajcie żyć innym"

  • "The Voice of Poland": Sylwia Grzeszczak zajmie miejsce Michała Szpaka?

  • Barbara Kurdej-Szatan wróciła do formy sprzed ciąży. Jak to zrobiła?

Źródło: Pudelek, YouTube, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >