Rolnicy. Podlasie - bohaterowi wciąż śni się jego zmarła córka Żródło: sreen/youtube.com/Fokus TV

Bohater z „Rolnicy. Podlasie” stracił córkę

30 Marzec 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Jeden z głównych bohaterów serialu „Rolnicy. Podlasie” przeżył ogromną tragedię. Mowa o uwielbianym przez widzów Gienku Onopiuku, który stracił ukochaną córkę. Choć od wydarzenia minęło już wiele lat, Justysia wciąż pojawia się w jego snach. Dlaczego? Na to pytanie odpowiedziała nam znajoma wróżka.

  • Dzięki serialowi „Rolnicy. Podlasie” Gienek Onopiuk stał się jednym z najpopularniejszych rolników w Polsce
  • Mało kto wie, że sympatyczny i pełen optymizmu 66-latek przeżył w przeszłości ogromną tragedię
  • Córka Gienka zmarła, gdy miała zaledwie pół roku. Od tego czasu wciąż pojawia się w jego snach
  • Ustaliliśmy, co oznaczają sny, w których pojawia się zmarła osoba

Serial dokumentalny „Rolnicy. Podlasie” staje się coraz popularniejszy. Z odcinka na odcinek większą rozpoznawalność zyskują także jego bohaterowie. Jednym z ulubieńców widzów jest Gienek Onopiuk – zawsze uśmiechnięty i patrzący z nadzieją w przyszłość rolnik, którego los boleśnie doświadczył w przeszłości.

Gienkowi z serialu „Rolnicy. Podlasie” wciąż śni się zmarła córka

Nie jest tajemnicą, że 66-letni Gienek Onopiuk jest ojcem dwóch synów i córki. Zanim cała trójka przyszła na świat, rolnik powitał na świecie maleńką Justysię. Dziewczynka była oczkiem w głowie swojego taty, jednak zmarła, gdy miała zaledwie pół roku. Świat Gienka zupełnie się wtedy załamał.

Okazuje się, że więź ojca z ukochaną córką była tak silna, że mimo upływu czasu dziewczynka wciąż pojawia się w jego snach. 66-letni Gienek wspomniał o tym przy okazji nagrań do zbliżającego się 4. odcinka serialu „Rolnicy. Podlasie”.

- Przeważnie córeczka Justynka mi się śni. Była pierwsza, maleńka zmarła – powiedział Gienek cytowany przez Super Express.

TVP przejmuje show „You Can Dance”TVP przejmuje show „You Can Dance”Czytaj dalej

Co oznacza sen o osobie zmarłej?

Wiara w znaczenie snów bardzo często podawana jest w wątpliwość. Wiele osób ufa jednak temu, że obrazy, które pojawiają się pod osłoną nocy, mają dla człowieka ogromne znaczenie. W związku z tym postanowiliśmy skonsultować sny Gienka ze znajomą wróżką Fabiana. Co powiedziała?

Z informacji, jakie udało nam się uzyskać, wynika, że sny, w których pojawia się bliska nam, ale nieżyjąca już osoba, nie są przypadkowe - istotny jest w nich każdy szczegół. Towarzyszą one osobom, które mimo upływu czasu nie zdołały uporać się ze stratą.

Sen, w którym pojawia się nieżyjąca osoba, może być oznaką samotności, ale to jeszcze nie wszystko. Okazało się, że problemy, o których sygnalizują zmarłe osoby we śnie, mogą mieć dwojaki charakter – jeśli ujawniający się nieboszczyk zmarł wiele lat temu, śniący najpewniej nie potrafi poradzić sobie ze stratą lub innymi problemami dotyczącymi przeszłości, jeśli jednak osoba ze snu zmarła niedawno, zwiastuje ona niepewną przyszłość.

Jeśli wierzyć w znaczenia snów, Gienek Onopiuk prawdopodobnie wciąż nie uporał się ze śmiercią ukochanej córki lub ciąży mu inny problem z przeszłości. Najnowszy odcinek „Rolnicy. Podlasie” z jego udziałem zostanie wyemitowany już w najbliższą niedzielę o godzinie 20:00 na kanale Fokus TV.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Super Express

Następny artykuł