Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Była żona miliardera zakochana w sporo biedniejszym mężczyźnie. Ale za to jakim przystojnym
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.04.2024 17:38

Była żona miliardera zakochana w sporo biedniejszym mężczyźnie. Ale za to jakim przystojnym

Bill Gates, Melinda Gates
fot. Wikimedia.org

Zza oceanu dobiegają radosne wieści na temat byłej żony jednego z najbogatszych ludzi na świecie. Melinda Gates została przyłapana z pierścionkiem zaręczynowym. Jej nowy wybranek jest znacznie biedniejszy nie tylko od poprzedniego partnera, ale i od niej samej.

Bill i Melinda Gates rozstali się po prawie 30 latach małżeństwa

Bill Gates w świecie biznesu jest najbardziej kojarzony jako architekt oprogramowania i były prezes zarządu korporacji Microsoft, która przyniosła mu niewyobrażalny majątek. Od ponad 20 lat biznesmen jest umieszczany w na podium rankingu "Najbogatszych ludzi na świecie" przez magazyn Forbes.

Na jednej z konferencji prasowej związanej z przedsiębiorstwem informatycznym poznał filantropkę, Melindę French. Ich ślub odbył się 1 stycznia 1994 roku, po siedmiu latach znajomości. Niedługo później na świecie pojawiła się trójka ich dzieci: Jennifer Katharine Gates, Rory John Gates oraz Phoebe Adele Gates.

W 2021 roku oboje zamieścili w mediach społecznościowych oświadczenie dotyczące ich rozstania. Decyzję podjęli po 27 wspólnych latach.

Po głębokim namyśle oraz pracy nad naszym związkiem zdecydowaliśmy się zakończyć nasze małżeństwo. Przez ostatnich 27 lat wychowaliśmy troje wspaniałych dzieci i stworzyliśmy fundację, która działa na całym świecie, by zapewnić wszystkim ludziom zdrowe, twórcze życie. Nadal podzielamy wiarę w tę misję i zamierzamy wspólnie ją kontynuować w naszej fundacji, ale już nie wierzymy w to, że możemy rozwijać się jako para w kolejnych etapach naszego życia. Prosimy o uszanowanie prywatności naszej rodziny - przekazano.

Niedługo później okazało się, że oboje znaleźli szczęście u boku kolejnych partnerów. Melinda Gates niedawno "pochwaliła się" radosnymi nowinami.

Ile lat ma mama Maćka Musiała? Usiądziecie z wrażenia. Kto by się spodziewał Dagmara Kaźmierska zniknęła nie tylko z "TzG". Tam też już jej nie zobaczymy. Winne problemy z prawem

Melinda Gates znalazła ponownie miłość. Kto został wybrankiem bogaczki?

Jak podają amerykańskie media, po rozwodzie Melinda Gates zaczęła spotykać się z 60-letnim dziennikarzem, Johnem du Pre. Były reporter stacji Fox musi mierzyć się wieloma przeszkodami w związku. Jednym z głośniejszych tematów jest kwestia finansowa.

Była żona Billa Gates doczekała się majątku wartego około 13 miliardów dolarów, co w porównaniu do 500 milionów dolarów na koncie dziennikarza może stanowić sporą kontrowersję. Nie ma tutaj nawet porównania do byłego partnera filantropki. Majątek biznesmena już w 2019 roku szacowano na 110 miliardów dolarów.

Wszystko jednak wskazuje na to, że Melindę i Johna połączyło prawdziwe uczucie. Para po niecałych dwóch latach znajomości zdecydowała się na kolejny krok w relacji. Kobietę przyłapano na lotnisko ze śliczną ozdobą.

Melinda Gates stanie ponownie na ślubnym kobiercu? Na jej palcu lśni pierścionek

Filantropka nadal jest w centrum zainteresowania dziennikarzy, którzy niedawno przyłapali ją na podróży prywatnym helikopterem. Gdy 60-latka wysiadała z pokładu maszyny, na jej serdecznym palcu u prawej dłoni dało się zauważyć pierścionek zaręczynowy.

Melinda Gates wyglądała na szczęśliwą, paradując z diamentową błyskotką. Wygląda na to, że była partnerka Billa Gates jest gotowa na rozpoczęcie nowego rozdziału w swoim życiu. Biznesmen natomiast w 2023 roku ujawnił związek z Paulą Hurd, wdową po szefie Oracle i Hewett-Packard. 

Z byłym mężem nadal będą łączyć ją jednak obowiązki zawodowe. Wspólnie w roku 2000 roku założyli fundację charytatywną pomagającą dzieciom m.in. poprzez fundowanie pożywienia i leków.

Bill i Melinda Gates
Bill i Melinda Gates (po prawej stronie), 2009 rok, fot. Wikimedia.org
Bill i Melinda Gates
Bill i Melinda Gates (po lewej stronie), 2009 rok, fot. Wikimedia.org

Źródło: pagesix.com