Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dagmara Kaźmierska zniknęła nie tylko z "TzG". Tam też już jej nie zobaczymy. Winne problemy z prawem
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 22.04.2024 13:41

Dagmara Kaźmierska zniknęła nie tylko z "TzG". Tam też już jej nie zobaczymy. Winne problemy z prawem

Dagmara Kaźmierska
fot.: KAPiF

Dagmara Kaźmierska będzie w głęboki szoku. Okazuje się bowiem, że “Taniec z gwiazdami” to nie jedyne miejsce, z którego zniknęła w ostatnim czasie gwiazda “Królowych życia”.

Dagmara Kaźmierska podbija media

Dagmara Kaźmierska to dziś bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek w Polsce. Gwiazda, którą wypromował program “Królowe życia” w TTV, szybko wkradła się w łaski widzów.

Jej wrodzona charyzma, prostolinijność i bezpośredniość zapewnia jej coraz szersze grono fanów. W ostatnim czasie miała okazję sprawdzić się również jako uczestniczka “Tańca z gwiazdami”.

Ostatecznie, z powodów zdrowotnych, zrezygnowała z kontynuacji przygody z show, ale wciąż oglądać można ją w programie “Dagmara szuka męża”, w której pojawiają się również jej najbliżsi, znani z “Królowych życia”.

"Jest mi jej szkoda". Pavlovic komentuje szpile od Dagmary. Nie gryzła się w język Dagmara przerywa milczenie. Mówi o swoich zarobkach w "TzG". Ostry komentarz

Ciemna strona Dagmary Kaźmierskiej

Choć Dagmarę Kaźmierską znamy z szerokiego uśmiechu i otwartych, pełnych zapału wypowiedzi, nie można zapominać o jej niezwykle kontrowersyjnej przeszłości. Sama zainteresowana nie wypiera się zresztą swoich dawnych koneksji ze środowiskiem przestępczym.

Gwiazda oskarżona była o sutenerstwo i prowadzenie agencji towarzyskiej, w której świadczono odpłatne usługi seksualne. Kilka dni temu jej historię przybliżył znany youtuber i były policjant kryjący się pod pseudonimem “Sierżant Bagieta”.

Mężczyzna opowiadał o kulisach działalności agencji - kobiety miały być rzekomo zwabiane do pracy w roli barmanek. Gdy rezygnowały po ujawnieniu się prawdziwej aktywności firmy, obarczać je miano podobno wysokimi karami pieniężnymi.

Dagmara Kaźmierska wycofana z Wikipedii

To właśnie mroczna przeszłość Dagmary Kaźmierskiej wysuwana jest jako jeden z argumentów przeciwników obecności hasła opisującego celebrytkę w najpopularniejszej internetowej encyklopedii - Wikipedii.

W dyskusji podniesiono problem braku wystarczających przesłanek za pozostawieniem (program tak, ale w niszowej telewizji, role tak, ale trzecioplanowe). Jako argumenty za pozostawieniem podaje się też oznajmianie, że dorobiła się na krzywdzie ludzkiej – nie taka jest rola encyklopedii, oraz ogólne ubolewania nad zacofaniem Wikipedii i poziomem kompleksów, nie bardzo odnoszące się do biografii opisywanej osoby - tłumaczyli administratorzy serwisu, gdy po raz pierwszy artykuł na jej temat został usunięty z portalu.

Choć nad kwestią obecności Dagmary Kaźmierskiej w Wikipedii toczyła się gorąca dyskusja, od niedawna znowu nie odnajdziemy jej hasła w popularnym na całym świecie serwisie encyklopedycznym.

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska i Jakub Szewczyk, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF

Źródło: Wikipedia