Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dagmara przerywa milczenie. Mówi o swoich zarobkach w "TzG". Ostry komentarz
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 21.04.2024 14:55

Dagmara przerywa milczenie. Mówi o swoich zarobkach w "TzG". Ostry komentarz

Dagmara Kaźmierska, Taniec z Gwiazdami
fot.: KAPiF

O Dagmarze Kaźmierskiej w kontekście programu "Taniec z Gwiazdami" jest głośno nawet po ogłoszeniu przez nią rezygnacji. Teraz uwagę zwraca kwota, jaką celebrytkę miała otrzymywać za każdy odcinek. Po aferze zabrała głos. Konsekwentnie odcięła się od hitu Polsatu?

Dagmara Kaźmierska rezygnuje z "Tańca z Gwiazdami"

Na kilka dni przed 7. odcinkiem programu "Taniec z Gwiazdami" Dagmara Kaźmierska zwróciła się do internautów. Nieoczekiwanie uczestniczka podjęła decyzję o rezygnacji z dalszej rywalizacji na parkiecie. Problemy zdrowotne stały się nie do przebolenia.

Muszę zrezygnować z programu, z "Tańca z gwiazdami". Nie mogę już dla was tańczyć, nie mogę już was rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem, że Conan mnie wczoraj podniósł, bo mieliśmy razem tańczyć. Nie dało rady. […] Mam problem nawet z oddychaniem. Całą noc nie spałam dzisiaj. Jednak nie dam rady dalej. Przepraszam jeśli was zawiodłam, bo wiem, że chcieliście, żebym doszła do finału. […] Ja nie mogę oddychać swobodnie, a co dopiero rękę podnieść. Przepraszam tych, co zawiodłam - wyznała z żalem.

Produkcja zgodnie z zasadami przywróciła ostatnią wyeliminowaną parę. W ćwierćfinale zobaczymy więc oprócz Maffashion, Roksany Węgiel, Macieja Musiała i Anity Sokołowskiej również Krzysztofa Szczepaniaka. Nie brak jednak nowin na temat Dagmary Kaźmierskiej. Udział celebrytki nadal wzbudza wiele emocji.

Fanka Kaźmierskiej kompletnie odpłynęła. Oto co zrobiła na cześć Dagmary. Serio? Rezygnacja z "TzG" to nie wszystko. Dagmara od początku przeczuwała najgorsze

Dagmara Kaźmierska zarabiała za "Taniec z Gwiazdami" fortunę?

Nie da się ukryć, że "królowa życia" w tanecznym show awansowała za sprawą głosów widzów. W ostatnim odcinku przeszła dalej pomimo zaledwie 7 punktów od jurorów. Produkcja miała nawet obawy, że celebrytce uda się zwyciężyć całą edycję.

Jest szansa, że Dagmara Kaźmierska wróci do "Tańca z Gwiazdami" w parze z Marcinem Hakielem w finałowym odcinku. Wszystko jednak zależy od jej zdrowia. Emocji jednak nie brakuje. Pojawiły się nieoficjalne informacje o wynagrodzeniu, jakie celebrytka miała przyjmować za odcinek programu.

Ponieważ zrealizowany dla Super Polsatu program "Dagmara szuka męża" okazał się hitem, to Kaźmierska ostro negocjowała swoją stawkę, dzięki czemu może liczyć na 10 tysięcy złotych za odcinek - podawało źródło Pudelka.

Oznacza to, że Dagmara Kaźmierska już zarobiła więcej niż nagroda główna dla tancerza zwycięskiej pary "Tańca z Gwiazdami". Przerwała milczenie na temat finansów.

Dagmara Kaźmierska komentuje kwestię finansów za "Taniec z Gwiazdami"

Celebrytka słynie ze swojej bezpośredniości, co zauważyli widzowie "Tańca z Gwiazdami". Nieraz stawała we własnej obronie w obliczu krytyki jurorów. Tym razem jednak chodzi o pokaźną sumę za jej taneczne umiejętności.

"Fakt" próbował skontaktować się z Dagmarą Kaźmierską w sprawie komentarza odnośnie do zaskakujących doniesień. Miała ona niewiele do powiedzenia.

Pieniądze lubią ciszę, o pieniądzach się nie rozmawia. Miłej niedzieli życzę - przekazała i rozłączyła się.

Wygląda na to, że Dagmara Kaźmierska nie chce już komentować sensacji związanej z udziałem w "Tańcu z Gwiazdami". Internauci nadal jednak okazują jej wsparcie i mają nadzieję, że jeszcze o niej usłyszą. Finał 27. edycji rozrywkowego programu zaplanowano na niedzielę, 5 maja.

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska komentuje zarobki w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska komentuje zarobki w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF

Źródło: Pudelek, Fakt