Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Jest mi jej szkoda". Pavlovic komentuje szpile od Dagmary. Nie gryzła się w język
Karolina Kurek
Karolina Kurek 22.04.2024 09:39

"Jest mi jej szkoda". Pavlovic komentuje szpile od Dagmary. Nie gryzła się w język

Iwona Pavlović/Dagmara Kaźmierska
fot. KAPiF

Iwona Pavlović udzieliła wywiadu Światu Gwiazd i wypowiedziała się na temat rezygnacji Dagmary Kaźmierskiej z “Tańca z gwizdami” i nie tylko. Szczegóły. 

Dagmara Kaźmierska rezygnuje z udziału w "Tańcu z gwiazdami"

Kilka dni przed ćwierćfinałem “Tańca z gwiazdami” Dagmara Kaźmierska wydała oficjalne oświadczenie, że rezygnuje z dalszego udziału w show ze względu na dolegliwości zdrowotne. 

Cześć kochane moje serduszka. Robaczki przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością, przynajmniej dla mnie. Muszę zrezygnować z programu, z "Tańca z gwiazdami". Nie mogę już dla was tańczyć, nie mogę już was rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem, że Conan mnie wczoraj podniósł, bo mieliśmy razem tańczyć. Nie dało rady - powiedziała. 

Kaźmierska kontynuowała:

Mam problem nawet z oddychaniem. Całą noc nie spałam dzisiaj. Jednak nie dam rady dalej. Przepraszam jeśli was zawiodłam, bo wiem, że chcieliście, żebym doszła do finału. […] Ja nie mogę oddychać swobodnie, a co dopiero rękę podnieść. Przepraszam tych, co zawiodłam. Przynajmniej czarna mamba odetchnie z ulgą. Nie będzie musiała już wołać o pomstę do nieba, jak widziała, jak próbuję tańczyć. 

“Królowa życia” zakończyła wypowiedź, zwracając się do fanów z apelem, aby dbali o siebie i swoje zdrowie. 

Dagmara przerywa milczenie. Mówi o swoich zarobkach w "TzG". Ostry komentarz Fanka Kaźmierskiej kompletnie odpłynęła. Oto co zrobiła na cześć Dagmary. Serio?

Dagmara pojawiła się w ćwierćfinale "Tańca z gwiazdami"

Po rezygnacji Kaźmierskiej z udziału w tanecznym show do gry powrócił Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. “Królowa życia” jednak pojawiła się w studio “Tańca z gwiazdami”. Na początku odcinka połączono się z nią poprzez wideorozmowę. Prowadzący zapytali “Królową życia” o samopoczucie. 

Gorzej bywało a bili brawo. Jestem cała obolała. Musicie dalej oglądać - odparła.

Krzysztof Ibisz zapytał Dagmarę, czy ma coś do powiedzenia Iwonie Pavlović. Wielu wtrzymało w tym momencie oddech, mając na względzie krytyczne oceny “Czarnej Mamby” dla występów “Królowej życia”. Kaźmierska odparła z typowym dla siebie humorem:

Moja kochana najpiękniejsza Alexsis. W końcu odetchniesz z ulgą.

To był bardzo emocjonujący początek programu.

Pavlović komentuje rezygnację Kaźmierskiej z udziału w "Tzg"

Po zakończeniu emisji ćwierćfinału “Tańca z gwiazdami” Światu Gwiazd udało się porozmawiać z Iwoną Pavlović. Monika Maszkieiwcz zapytała jurorkę o odczucia odnośnie wypowiedzi Dagmary, która porównała Pavlović do Alexis z “Dynastii".

Wiesz co, Dagmara wydaje mi się, z resztą tak jak odbieram ją ja, barwną bardzo osobą. Dlatego to porównanie do Aleksis bardzo mnie rozbawiło - wyznała. 

Nasza redaktorka zwróciła uwagę, że postać, o której mowa, czyli  Alexis Carrington była jednak czarnym charakterem.

Proszę pamiętać, że to jest program rozrywkowy. Ja też tak jakby mam nadzieję, że Dagmara moje oceny dzieliła na pół, tak samo ja jej słowa dzielę na pół. Bardziej jako człowieka jest mi jej szkoda, bo musiała zrezygnować, a skoro zrezygnowała, to myślę, że to musiała być trudna decyzja bo nie sądzę, żeby to było łatwe. To jest taki typ kobiety, charakternej, która wie co robi, ale takie życie jest i już nie pierwszy raz się zdarzyło, że ktoś rezygnuje z programu z powodów zdrowotnych. Wiem, że niektórzy mówią, że a może nie, ale naprawdę Drodzy Państwo nie szukajmy dziury tam, gdzie jej nie ma - powiedziała. 

Dziennikarka powiedziała, że wielu doszukuje się drugiego dna w tej kwestii, gdyż może “Królowa życia” nie dawała sobie rady z krytyką w formacie, 

Nie sądzę, żeby tak było, to może by nam coś odpyskowała może, by nam coś powiedziała, ale nie sądzę, żeby aż tak. Po prostu może naprawdę już jej to wszystko doskwierało. Proszę pamiętać, że nie raz mówią, że przychodzi taki moment, że ludzie mają dosyć, to się nazywa jak w bieganiu, dojście do ściany, że jest kryzys, że jest płacz, ból, zmęczenie, takie najnormalniej w świecie. Może też to wszystko jakby razem spowodowało, że powiedziała sobie “STOP”, muszę podreperować swoje zdrowie tak przynajmniej ja to odbieram - odparła. 

Maszkiewicz dopytała o ostatni taniec Kaźmierskiej w "Tzg", za który otrzymała  7 punktów, czy faktycznie była najgorszą uczestniczką programu?

Moim zdaniem tak. Sędziowie wyrazili swoje oceny, a każdy ma prawo absolutnie do swojej. Jest nas czwórka i nikt nikomu absolutnie nie sugeruje, jaką ocenę ma komuś dać. Skoro taką dostała, to taką ma. No niestety trochę podium się zmieniło, bo kiedyś uważałam inaczej, ale wydaje mi się, że z perspektywy czasu rzeczywiście Dagmara była najsłabszą uczestniczką z wszystkich programów, jakie były, ale nie dlatego, że źle tańczyła tylko dlatego, że nie tańczyła moim zdaniem. Myślę, że w niej jest dryg, poczucie rytmu, ale ponieważ prezentowała nam to co prezentowała to niestety innej noty nie mogła dostać - podsumowała jurorka. 

Dziennikarka podkreśliła, że “Królowa życia” gwarantowała niezapomniane show i emocje w tanecznym formacie, a Iwona Pavlović zapytana, czy jest szansa, aby umówiła się z Kaźmierską na kawę po zakończeniu programu, odparła:

Oczywiście, że tak a i myślę, że i Dagmara do mnie też nic nie ma, bo i ja do niej absolutnie nic.  Ja oceniam nie Dagmarę, a jej taniec. Jestem otwarta, a może pojedziemy nawet do Ciechocinka, tak jak sobie mówiłyśmy w pierwszym odcinku. 

Nasza rozmowa z Iwoną Pavlović dostępna poniżej.

Zaskoczeni?

Dagmara Kaźmierska, Iwona Pavlović, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, Iwona Pavlović,, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel,,
Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel,, fot. KAPiF