Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Caroline Derpienski w środku nocy wydała "oświadczenie". "Wiadomość, która pogrążyła mnie w smutku"
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 29.09.2023 08:39

Caroline Derpienski w środku nocy wydała "oświadczenie". "Wiadomość, która pogrążyła mnie w smutku"

Caroline Derpienski
Caroline Derpienski, fot. KAPiF/Instagram

Caroline Derpienski jest zdesperowana do tego stopnia, że w środku nocy postanowiła wydać pilne oświadczenie dla prasy. Przekazała bardzo smutne wieści. Co się stało? To dla niej wielki cios.

Caroline Derpienski podbiła polski show-biznes

Caroline Derpienski to celebrytka, która pojawiła się w polskim show-biznesie dosłownie z dnia na dzień i z miejsca podbiła salony. Na kolejnych eventach chętnie udzielała wywiadów i opowiadała nie tylko o swojej karierze w Miami, ale też ogromnym bogactwie, ukochanym milionerze i wielu innych kwestiach dotyczących życia prywatnego. 

Z miejsca stała się niezwykle popularna, a każdy wywiad był prawdziwym viralem. Nie szczędziła bowiem intymnych zwierzeń, ale też kontrowersyjnych poglądów. Po wszystkich rozmowach, które dziennikarze przeprowadzili z Caroline, pewne są dwie rzeczy: po pierwsze kocha diamenty, a jej drugą miłością są dolary. 

Caroline Derpienski.jpg
Caroline Derpienski, fot. KAPiF
Caroline Derpienski dokonała coming-outu. "Nigdy o tym nie mówiłam". Okoliczności zmusiły ją do wyznania prawdy

Caroline Derpienski o ukochanym milionerze

Ulubienica polskich fanów nieustannie opowiada też w social mediach o ukochanym, którego przedstawia jako latynoskiego milionera.

Mężczyzna jest od niej sporo starszy i ma ponad 60 lat. Ukochany Jack ma nie szczędzić jej pieniędzy na żadne zachcianki. Para jednak dla dobra związku ma mieszkać osobno, o czym ostatnio mówiła w social mediach. 

Mieszkam osobno z partnerem, ponieważ nasz związek, gdy mieszkaliśmy razem, nie wyszedł. Długo się kłóciliśmy. […] Jak dwie osoby siedzą sobie na głowie, to jest to szkodliwe wręcz. Także ja mam swoją przestrzeń, partner ma swoją przestrzeń.

Caroline Derpienski.jpg
Caroline Derpienski, fot. KAPiF

Niestety, ale ostatnie wydarzenia, związane z ukochanym, zmusiły Caroline do wydania pilnego oświadczenia. Co się stało? Nie ukrywała, że jest jej bardzo ciężko.

Caroline Derpienski wydała oświadczenie

Caroline Derpienski 28 września świętowała 23. urodziny. Niestety nie wszystko poszło po jej myśli. W związku z zainteresowaniem polskiej prasy, która miała zasypać ją pytaniami o celebrację tego ważnego dnia, postanowiła wydać stosowne oświadczenie. Okazało się, że ukochany Jack przez obowiązki nie mógł dotrzeć i świętować razem z nią, dlatego postanowiła przełożyć imprezę. 

Z szacunku do (polskiej przyp. redakcji) prasy, która zadaje setki pytań odnośnie przebiegu moich dzisiejszych urodzin, Jack nie doleciał z Washington. Urodziny zostały przełożone. Na dzień dzisiejszy jest to wiadomość, która pogrążyła mnie w smutku. Makijaż mi cały spłynął. Wszystkie aktualne wydarzenia odnośnie moich urodzin znajdą się na Instagramie. Stay tuned! – napisała w oświadczeniu. 

Poniżej możecie zobaczyć oświadczenie, które pojawiło się w sieci. Nie pozostaje zatem nic innego, jak czekać na relację z urodzin Caroline. 

Caroline Derpienski fot. Instagram @carolinederpienski
Caroline Derpienski fot. Instagram @carolinederpienski
Caroline Derpienski.jpg
Caroline Derpienski fot. KAPiF
Caroline Derpienski.jpg
Caroline Derpienski fot. KAPiF