Chłopaki do wzięcia Ryszard Żródło: screen youtube.com/TTV

"Chłopaki do wzięcia": Joanna i Szczena zostali rodzicami. Pochwalili się zdjęciem dziecka

13 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Uczestnicy popularnej serii “Chłopaki do wzięcia” przekazali światu radosną nowinę. Ryszard “Szczena” i jego partnerka, Joanna, zostali rodzicami. Para poinformowała fanów o powiększeniu swojej rodziny za pomocą mediów społecznościowych - powitali na świecie syna. Wiemy już, jakie imię postanowili dla niego wybrać.

  • Ryszard i Joanna to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par programu “Chłopaki do wzięcia”
  • Wokół ich związku, jak i życiowych decyzji, szybko narastały nowe kontrowersje
  • Ostatnio uczestnicy programu ogłosili, że powitali na świecie syna

Program “Chłopaki do wzięcia” szybko zdobył ogromną popularność. Tysiące widzów wciąż chętnie śledzi zmagania mieszkających na polskich wsiach kawalerów, którzy poszukują spełnienia w miłości. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych uczestników formatu, Ryszard “Szczena”, niedawno powitał na świecie syna. O czym wie każdy fan “Chłopaków do wzięcia”, życie uczuciowe Ryszarda i jego partnerki Joanny nigdy nie było wolne od trudności.

Wzloty i upadki Ryszarda i Joanny z “Chłopaków do wzięcia”

Ryszard i Joanna niewątpliwie należą do grona najbardziej rozpoznawalnych uczestników programu “Chłopaki do wzięcia”. Nie bez znaczenia była w tym przypadku była burzliwość ich relacji. Gdy w 2020 roku Ryszard odzyskał wolność, po raz kolejny wychodząc z więzienia, Joanna zdecydowała się ponownie połączyć z ukochanym.

Rozłąka wymuszona wyrokiem to jedna z kilku przyczyn medialnego szumu, jaki powstał wokół słynnych uczestników formatu “Chłopaki do wzięcia”. Drażliwym dla wielu internautów pomysłem okazał się ten związany z remontem domu, w jakim zamieszkali. Wspólne dni postanowili bowiem spędzić w budynku należącym do matki Ryszarda.

Nieruchomość, o czym łatwo można było się przekonać, oglądając serię, popada w ruinę. Na początku 2020 roku, gdy Ryszard cieszył się odzyskaną wolnością, para postanowiła zorganizować internetową zbiórkę pieniędzy. Środki miały zostać przeznaczone na remont niepewnej konstrukcji. Fani nie byli jednak zachwyceni tym pomysłem - obawiali się, że pieniądze ze zrzutki zostaną wykorzystane na zakup alkoholu, a nie odnowienie starych wnętrz i murów.

Anna Mucha już nie pracuje w TVP. Już wiadomo, co było przyczyną zwolnieniaAnna Mucha już nie pracuje w TVP. Już wiadomo, co było przyczyną zwolnieniaCzytaj dalej

Uczestnik “Chłopaków do wzięcia” zabrał wówczas głos. Odpierał ataki komentujących zbiórkę, tłumacząc, że mimo podjęcia pracy nie jest w stanie zorganizować środków wystarczających do przeprowadzenia remontu.

- pewnie że warto pracuje cały czas od wyjścia ale to wszystko zbyt mało żeby remont zrobić (zachowano pisownie oryginalną - przypis red.) - bronił się wówczas “Szczena”.

Ryszard i Joanna zostali rodzicami

Plotki o ciąży partnerki uczestnika “Chłopaków do wzięcia” docierały do mediów już w maju ubiegłego roku; informacja okazała się wówczas nieprawdą. Teraz na facebookowym profilu Ryszarda ukazało się zdjęcie ich potomka. Zdecydowali się na imię Marcel.

- Cała Rodzinka - napisał Ryszard tuż obok zaprezentowanej na Facebooku sklejki stworzonej ze zdjęć poszczególnych członków rodziny.

W komentarzach pod wpisem natychmiast wywiązała się gorąca dyskusja. Tuż obok gratulacji pojawiły się między innymi wątpliwości co do tego, czy Ryszard i Joanna znów się nie rozstali oraz te dotyczące warunków, jakie rodzice zapewnili swojemu dziecku do życia, czego przyczyną jest zapewne utrwalony w świadomości widzów widok domu matki uczestnika “Chłopaków do wzięcia”.

Facebook 1

Źródło: Facebook.com/Ryszard Dąbrowski

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pomponik, Facebook, Telemagazyn, Wszystko o wszystkim Life, Plotek

Następny artykuł