Swiatgwiazd.pl
Tadeusz_Sznuk

east news / TRICOLORS

Co dalej z "Jeden z dziesięciu"? TVP wydało oświadczenie

13 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Fani ,,Jednego z dziesięciu" po finale ostatniej edycji mieli powody do niepokoju - Tadeusz Sznuk po raz pierwszy w historii programu nie zaprosił widzów na kolejny sezon programu. Czy to koniec ,,Jednego z dziesięciu"?

  • ,,Jeden z dziesięciu" jest nadawany bez przerwy od 1994.

  • Krążą plotki o możliwym zakończeniu popularnego programu Tadeusza Sznuka.

  • Producent programu opowiedział o konflikcie z TVP.

Widzowie ,,Jednego z dziesięciu" przy ostatnim odcinku mieli do czynienia z nietypową sytuacją - prowadzący, Tadeusz Sznuk pożegnał się, nie zapraszając do kolejnej edycji. Spowodowało to plotki o możliwym zdjęciu programu z anteny TVP.

Niepokojące wieści dotyczące produkcji ,,Jednego z dziesięciu"

,,Jeden z dziesięciu" to jedna z najpopularniejszych produkcji Telewizji Polskiej. Nadawany bez przerwy od 1994 program nieustannie cieszy się popularnością wśród telewidzów. Format jest bardzo prosty - prowadzący zadaje gościom różne pytania z wiedzy ogólnej na trzech etapach. Prowadzącym programu od samego początku nadawania jest Tadeusz Sznuk.

Ostatnio wokół programu zawrzało - wszystko za sprawą finałowego odcinka ostatniej serii. Prowadzący zakończył odcinek w nietypowy sposób. Zamiast tradycyjnego podziękowania i zaproszenia do kolejnej serii Tadeusz Sznuk lakonicznie pożegnał widzów. Widzowie przyzwyczajeni do zmian w TVP zaczęli się niepokoić, że może ich czekać koniec programu.

Okazuje się, że faktycznie sytuacja z produkcją ,,Jednego z dziesięciu" jest niepewna. Wszystko za sprawą konfliktu TVP z producentem programu - Euromedia TV. Przedstawiciel producenta wypowiedział się o niekorzystnych warunkach pracy z telewizją Jacka Kurskiego.

- Trudno powiedzieć, bo rozmowy z telewizją trwają. Niestety nie są proste. Telewizja postawiła takie warunki, które trudno zaakceptować - zdradził informator.

Emilia_Karolczuk_córka

Emilia Korolczuk dodała zdjęcie, na którym promienieje. Przy okazji odpowiedziała fanom na pytanie o poród

CZYTAJ DALEJ

Jaka przyszłość czeka program ,,Jeden z dziesięciu"?

Nagłe zakończenie nadawania ,,Jednego z dziesięciu" dla widzów TVP byłoby szokiem. Program jest jednym z najdłużej wciąż nadawanych formatów telewizyjnych, uwielbiany przez kolejne pokolenia telewidzów.

Okazuje się, że na szczęście kryzys udało się zażegnać. Najwyraźniej Euromedia i TVP doszli do porozumienia. Mimo chwilowego konfliktu, program wróci na antenę jeszcze w tym roku.

- Strony znalazły porozumienie. Zgodnie z planem premierowe odcinki teleturnieju obaczymy jesienią, a prowadzącym jest oczywiście Tadeusz Sznuk - poinformowało Centrum Informacji TVP.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: WP

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >