Tadeusz Sznuk o swojej rodzinie Żródło: TRICOLORS/East News

Tadeusz Sznuk powiedział, co myśli o nim rodzina. Szczere słowa prowadzącego

25 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Choć Tadeusz Sznuk od lat jest jednym z najpopularniejszych polskich prezenterów telewizyjnych, o jego życiu prywatnym wciąż nie wiadomo zbyt wiele. W jednym z wywiadów prowadzący „Jeden z dziesięciu” wspomniał jednak o swojej rodzinie. Okazuje się, że żadne z dzieci znanego ojca nie poszło w jego ślady. Co jeszcze zdradził prezenter? Słowa o żonie mogą zszokować.

  • Tadeusz Sznuk od blisko trzech dekad prowadzi teleturniej „Jeden z dziesięciu”
  • Prezenter chroni życie prywatne i rzadko mówi o swojej rodzinie
  • Z doniesień mediów wiadomo, że ma żonę i troje dzieci
  • Co najbliżsi myślą o Tadeuszu Sznuku?

Tadeusz Sznuk należy do grona najbardziej cenionych i szanowanych prezenterów telewizyjnych w Polsce. Gospodarz programu „Jeden z dziesięciu” od lat dba jednak o to, by jego rozpoznawalność nie wpłynęła na jego życie prywatne. W sieci na próżno więc szukać wielu informacji na temat jego rodziny.

Imponująca kariera Tadeusza Sznuka

Tadeusz Sznuk zasłynął jako prowadzący teleturniej „Jeden z dziesięciu”. Nie każdy wie, że wiele lat temu prezenter nie wiązał swojej przyszłości z mediami. Urodzony 16 lipca 1943 roku Tadeusz Sznuk skończył studia w zakresie elektroniki na Politechnice Warszawskiej.

Po otrzymaniu tytułu magistra Tadeusz Sznuk rozpoczął pracę w wyuczonym zawodzie. Nie trwało to jednak długo. Po trzech latach od zakończenia studiów trafił bowiem do Programu 1 Polskiego Radia. Od tego czasu nie rozstał się z mediami.

Współpraca Tadeusza Sznuka z Telewizją Polską rozpoczęła się już w latach 70. ubiegłego wieku. Prezenter pojawiał się między innymi na nagraniach programu „Studio 2”. Wreszcie otrzymał propozycję poprowadzenia teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. To właśnie rola gospodarza przyniosła mu ogólnopolską rozpoznawalność.

Brat Macieja Zakościelnego jest niezwykle przystojny. Niebawem skończy 42 lata i wciąż szuka miłości życiaBrat Macieja Zakościelnego jest niezwykle przystojny. Niebawem skończy 42 lata i wciąż szuka miłości życiaCzytaj dalej

Rodzina Tadeusza Sznuka

Pierwszy odcinek „Jednego z dziesięciu” został wyemitowany prawie dwadzieścia siedem lat temu – dokładnie 3 czerwca 1994 roku. Od tego czasu zainteresowanie Tadeuszem Sznukiem cały czas rosło, jednak on nie zamierzał wpuszczać kamer do swojego życia prywatnego. Do dziś nikt nie wie nawet, kim jest jego żona.

Na przestrzeni lat dociekliwym mediom udało się jednak dotrzeć do pewnych informacji na temat życia rodzinnego Tadeusza Sznuka. Okazuje się, że uwielbiany prezenter założył dużą rodzinę. Według Super Expressu dziennikarz ma troje dzieci – dwóch synów i córkę.

Tadeusz Sznuk nigdy nie opowiadał o swoich potomkach. W trakcie jednego z wywiadów zrobił jednak wyjątek. Choć nie brnął w szczegóły, dał do zrozumienia, że jego dzieci nigdy nie miały zamiaru związać się z mediami. Zniechęciła ich częsta nieobecność ojca w domu rodzinnym, której powodem były obowiązki zawodowe.

Dzieci popularnego prezentera wybrały zupełnie inne kierunki. Synowie skończyli studia informatyczne, natomiast córka jest z wykształcenia psychologiem społecznym. Tadeusz Sznuk uważa, że cała trójka wyrosła na dobrych i porządnych ludzi.

- Dzieci są dobrze wychowane i chyba będą się wyrażać o mnie dobrze, nawet jeśli niekoniecznie zgodnie z prawdą – powiedział.

Nieco inaczej Tadeusz Sznuk wypowiedział się na temat swojej żony. Zapytany o to, co kobieta myśli na jego temat, odpowiedział wymijająco. Wiele osób może być zszokowanych jego słowami.

- O czym myśli kobieta, tego żaden mężczyzna nigdy nie może być pewien, ale nie wiem, czy dobre wychowanie pozwoliłoby panu zacytować to, co miałbym do powiedzenia. (...) Powiem tak: żona ma o mnie zdanie bez wątpienia słuszne – wyznał w rozmowie dla Onetu.

Czy to koniec „Jednego z dziesięciu”?

Nie tak dawno media obiegły niepokojące informacje dotyczące teleturnieju Tadeusza Sznuka. Internauci zwrócili uwagę na słowa gospodarza, które ten wypowiedział pod koniec finału 124. edycji programu. Zaczęli spekulować, że to już ostatnia odsłona uwielbianego formatu TVP.

- Widzom dziękujemy za obecność. I to koniec – powiedział na antenie Tadeusz Sznuk.

Niedługo później władze Telewizji Polskiej wydały oświadczenie. O szczegółach ich stanowiska w sprawie zdjęcia z anteny „Jednego z dziesięciu” przeczytacie TUTAJ.

Tadeusz SznukTadeusz Sznuk na planie teleturniej „Jeden z dziesięciu” (źródło: screen/youtube.com/Jeden z Dziesięciu)

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: WP Teleshow, Znani.net

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł