Swiatgwiazd.pl
Krzysztof_Ibisz

east news / Piotr Molecki

Krzysztof Ibisz zażartował z ukochanej. Potem szybko usunął wpis

13 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Krzysztof Ibisz to jedna z najpopularniejszych twarzy polskiego showbiznesu. Prezenter chętnie występuje w mediach i dzieli się z fanami swoim życiem poprzez social media. Jego ostatni żart wywołał niemałe kontrowersje.

  • Krzysztof Ibisz w reklamie hotelu umieścił kontrowersyjny żart.

  • Nawiązał do PMS swojej narzeczonej.

  • Szybko zmienił treść wpisu.

Popularny konferansjer pochwalił się w sieci zdjęciami z urlopu w luksusowym hotelu. Postanowił w poście umieścić zabawny komentarz z narzeczonej. Po negatywnym odbiorze zmienił jego treść.

Kontrowersyjny żart Krzysztofa Ibisza

Krzysztof Ibisz to jedna z najpopularniejszych postaci w polskiej telewizji. Prowadzący ,,Tańca z gwiazdami" jest znany telewidzom z różnych programów czy eventów, na których zajmuje się prowadzeniem imprez czy konferansjerką. Jest również znany z tego, że mimo dojrzałego wieku, jest w bardzo dobrej formie (więcej tutaj).

Od paru miesięcy Krzysztof Ibisz jest w szczęśliwym narzeczeństwie. Jego wybranką jest o 27 lat młodsza Joanna Kudzbalska, która próbowała swoich sił w programie ,,Top Model".

Niedawno prezenter zamieścił na swoim profilu na Instagramie długi wpis, relacjonujący jego pobyt w kurorcie znajomych. Słoneczne zdjęcia z wyjazdu opatrzył zachęcającym do pobytu komentarzem. Rozpoczął wypowiedź jednak od kontrowersyjnego żartu.

Marcelina_Zawadzka

Marcelina Zawadzka przedstawiła rodzinie nowego partnera. Czym się zajmuje?

CZYTAJ DALEJ

- Kochani, jeśli Wasza narzeczona ma ciągły PMS to znaczy, że trzeba ją zabrać do SPA😁 - mogliśmy przeczytać na Instagramie Ibisza.Reakcje na wpis Krzysztofa Ibisza

Choć większość komentarzy pod postem prezentera była pozytywna i odnosiła się do hotelu, żart nie przeszedł bez echa. Na Ibisza nie wylała się fala krytyki, jednak i tak zdecydował się na zmianę żartu, o czym nie omieszkał wspomnieć.

- Kochani, jeśli Wasza narzeczona (uwaga- zmiana żartu😁) ciosa wam kołki na głowie 😉 to znaczy, że trzeba ją zabrać do SPA😁 - taka wersja obecnie się znajduje na profilu prezentera.

Nie wiadomo jaka jest przyczyna zmiany treści, można się domyślić że samej zainteresowanej nie spodobało się informowanie ponad 100 tysięcy osób o jej PMS.

Choć sama zostawiła serduszko pod wpisem ukochanego, na następny dzień na jej Instagramie pojawiła się zabawna grafika, żartująca z polskich mężczyzn. Mógł to być jej sposób na odegranie się na narzeczonym.

Joanna_Kudzbelska_wpis

Joanna_Kudzbelska_wpis

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Plotek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Tagi:

Alicja CzepliAutor

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Zenek Martyniuk małżeństwo

Plotki

Fani drżą o małżeństwo Zenka Martyniuka. Wszystko przez zaskakujące nagranie

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >