Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Co dziś dzieje się z córką Kasi Kowalskiej? Stanem zdrowia Oli w 2020 roku żyła cała Polska
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 20.02.2023 13:02

Co dziś dzieje się z córką Kasi Kowalskiej? Stanem zdrowia Oli w 2020 roku żyła cała Polska

Kasia Kowalska z córką Olą
fot. instagram.com/kasia_kowalskaofficial

W 2020 roku oddech wstrzymał cały świat. Kolejne przypadki zakażenia koronawirusem martwiły wielu. Wówczas zachorowała również córka Kasi Kowalskiej, która ostatecznie wylądowała w szpitalu. Z czasem okazało się, że nie był to Covid-19. W jakim stanie zdrowia jest dziś i czym się zajmuje?

Kasia Kowalska w trakcie pandemii głośno mówiła o zagrożeniu, apelowała do swoich fanów i prosiła o rozwagę. Trudno było pogodzić się z obostrzeniami, które uniemożliwiały jej odwiedziny córki w szpitalu. Po czasie obie panie odniosły się do tych wydarzeń.

Córka Kasi Kowalskiej walczyła o życie w szpitalu

2020 rok był trudnym czasem dla wielu. Wszechobecna pandemia koronawirusa, kolejne obostrzenia, złe samopoczucie, kolejne przypadki zachorowań i zwiększające się ilości zgonów dawały się we znaki nawet zdrowym. Niepokój i obawy rosły z dnia na dzień. 

W tamtym czasie Kasia Kowalska głośno mówiła o zachowaniu szczególnej ostrożności i apelowała o rozwagę. Niestety choroba dotknęła wtedy i jej córkę. Ola trafiła do jednego z londyńskich szpitali, gdzie wprowadzono ją w śpiączkę. Konieczna była również intubacja

Z czasem okazało się, że nie był to koronawirus, a adenowirus. Córka Kasi Kowalskiej walczyła o życie, by ostatecznie wyjść z tej walki jako wygrana. Następnie przeszła intensywną rehabilitację, by w pełni wrócić do sił.  

"M jak miłość": To dlatego postać Damiana zniknęła z serialu. Szanse na powrót są nikłe

Kasia Kowalska o chorobie córki

Kasia Kowalska również musiała stawić czoła chorobie. Zakaziła się koronawirusem, którego skutki odczuwała przez długo. Miewała problemy z pamięcią, koncentracją, odczuwała zmęczenie i pogorszenie się kondycji. 

W jednym z wywiadów odniosła się także do choroby córki, o którą tak bardzo się martwiła.

Hektolitry jadu wylanego w internecie przez wszelkiej maści ludzi. […] Chcę znaleźć w sobie siłę i walczyć z hejtem, głupotą i upolitycznianiem wszystkiego. Zarzucono mi, że jestem oszustką, że skoro Ola nie miała koronawirusa, nie miałam prawa apelować do nikogo, że się lansowałam. […] Moja córka zrobiła coś niewybaczalnego – nie miała COVID-19, wraca do zdrowia, a to skandal — powiedziała swego czasu Kasia Kowalska w rozmowie z “Pani”.

Czym teraz zajmuje się córka Kasi Kowalskiej?

Rok po przebytej chorobie Ola Kowalska zamieściła na swoim Instagramie przejmujący wpis, w którym pokazała bliznę po intubacji, a także zdobyła się na wyznanie. 

Rok temu prawie straciłam życie. Doceniaj swoje ciało, ono i tak robi naprawdę wiele, nawet gdy tylko siedzimy czy stoimy. Kochaj je. Bądź dobry dla siebie i zawsze bądź wdzięczny. Wysyłam dziś wszystkim dużo, dużo miłości — napisała wówczas na swoim Instagramie Ola Kowalska. 

Obecnie córka Kasi Kowalskiej aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, a ponadto zajęła się projektowaniem ubrań, które promuje w sieci. 

Zobacz zdjęcia: 

Ola Kowalska
Ola Kowalska, fot. instagram.com/olahontaz
Ola Kowalska
Ola Kowalska w szpitalu, fot. instagram.com/olahontaz

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

Źródło: Pani