Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Kasia Kowalska pokazała zdjęcie bez makijażu. Jak wygląda?
Alicja Czepli
Alicja Czepli 04.07.2021 02:00

Kasia Kowalska pokazała zdjęcie bez makijażu. Jak wygląda?

Kasia Kowalska
TRICOLORS/EAST NEWS

Kasia Kowalska to jedna z najpopularniejszych polskich artystek scenicznych. Przez lata jej styl nie bardzo się zmienił, mimo że wokalistka już zbliża się do pięćdziesiątki. Niedawno na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie bez makijażu. Obserwatorzy są w szoku.

  • Kasia Kowalska to popularna polska piosenkarka, autorka wielu przebojów

  • Niedawno podzieliła się w sieci wyjątkowym zdjęciem, gdzie jest całkowicie bez makijażu

  • Fani przyzwyczajeni do jej mocnego makijażu się mocno zdziwili

Kasia Kowalska należy do panteonu największych polskich wokalistek. Największą popularność zdobyła w latach 90., kiedy jej piosenki zdobywały szczyty w plebiscytach popularności. Przez lata przyzwyczaiła fanów do ciężkiego, rockowego wizerunku. Teraz pokazała wyjątkowe zdjęcie.

Charakterystyczny wizerunek Kasi Kowalskiej

Kasia Kowalska do dziś jest jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Ma na swoim koncie wiele hitów i przebojów, które zdobyły także kilka prestiżowych nagród. Do dziś też zapisały się w pamięci Polaków, zapewniając ich autorce miejsce w zbiorze najbardziej rozpoznawalnych polskich artystek muzycznych.

Niełatwo zgadnąć, że artystka ma dziś prawie pięćdziesiąt lat! Chociaż jej kariera najbardziej rozwinęła się w latach dziewięćdziesiątych, zdaje się że dla Kowalskiej czas się zatrzymał. Gwiazda cały czas wygląda i brzmi świetnie, tak że patrząc na nią łatwo zapomnieć, że ma już czterdzieści osiem lat.

Przez lata swojej kariery przywiązywała dużą wagę do swojego wyglądu. Przez ponad trzydziestoletnią karierę zdążyła przyzwyczaić swoich wielbicieli do mocnego, stylizowanego na rockowy wyglądu. Oprócz czarnego stroju, nieodłącznym elementem jej looku jest mocny makijaż z oczami pomalowanymi ciemną kreską. Nic dziwnego, że dziś wielu jej fanów nie wie jak wygląda ich idolka bez makijażu.

Kasia Kowalska pokazała się bez makijażu

Artystka prowadzi konto na Instagramie, gdzie udało jej się zebrać spore grono obserwatorów. Dziś obserwuje ją aż 105 tysięcy internautów, którzy mogą regularnie oglądać zdjęcia i nagrania z życia prywatnego celebrytki.

Niedawno opublikowała pozornie zwyczajne zdjęcie, które jednak wzbudziło wiele emocji. Zapozowała na nim ze swoim ukochanym psem, jednak to nie on przyciągnął najwięcej uwagi. Piosenkarka zdecydowała się pierwszy raz od dawna pokazać swoją twarz w innym tonie niż zazwyczaj. Na jej twarzy nie odnajdziemy ani grama makijażu, zapozowała do zdjęcia w całkowicie naturalnym wydaniu.

Pod wyjątkowym zdjęciem Kowalska zablokowała możliwość komentowania, jednak z innych kanałów docierają informacje o zszokowanych i zachwyconych fanach. Nic dziwnego - wokalistka wygląda bardzo dobrze, dużo młodziej niż na swój wiek, co jest niespotykane w tak trudnym i stresującym zawodzie.

Zobaczcie sami:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Super Express