Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Córka Tomasza Karolaka chciała być chłopcem: "Przestała być Leną, bo była Marcelem". Teraz sieć obiegły jej zdjęcia w mundurze
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 09.11.2023 17:10

Córka Tomasza Karolaka chciała być chłopcem: "Przestała być Leną, bo była Marcelem". Teraz sieć obiegły jej zdjęcia w mundurze

Tomasz Karolak
Córka Tomasza Karolaka przeszła metamorfozę, fot. KAPiF

Tomasz Karolak oprócz bogatej listy aktorskich występów może pochwalić się równie różnorodnym życiem prywatnym. Jest ojcem dwojga nastoletnich dzieci. Jego 16-letnia córka wielokrotnie potrafiła zaskoczyć rodziców. Aktor mówi o trudnych próbach związanych z tożsamością dziewczyny. 

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska doczekali się dwojga dzieci

O relacji gwiazdorskiej pary można powiedzieć sporo. Ich związek opierał się o liczne rozstania i powroty, jednak połączeni są przede wszystkim ze względu na dzieci. Lena oraz Leon są ich najcenniejszym skarbem. O ile 10-letni chłopiec jeszcze pogrążony jest w beztroskim świecie, jego starsza siostra wchodzi powoli w dorosłość.

16-latka ma za sobą kryzys tożsamości. O najpoważniejszym opowiedział Tomasz Karolak w podcaście Wojewódzki&Kędzierski. Obecnie jego córka przeszła ogromną metamorfozę.

Tomasz Karolak, Viola Kołakowska (2).jpg
Córka Tomasza Karolaka przeszła metamorfozę, fot. KAPiF
Tomasz Karolak, Viola Kołakowska.jpg
Córka Tomasza Karolaka przeszła metamorfozę, fot. KAPiF
Światowa gwiazda robi zęby w Polsce! Przyszedł z ukochaną – to była Karolaka. Mamy zdjęcia Syn Jacka Braciaka marzył o tym, aby zachorować na raka. Chciał tylko jednej rzeczy

Córka Tomasza Karolaka miała problemy z tożsamością. Aktor wspomina trudne momenty

Aktor przyznał, że najcięższe próby rodzicielstwa przyszły w czasach pandemii. Wtedy to jego córka zanurzyła się w wirtualny świat i zaczęła zastanawiać się nad własną tożsamością. 

Co więcej, nastolatka zrezygnowała ze szkoły artystycznej na rzecz liceum wojskowego. Taka diametralna zmiana mocno na nią wpłynęła. Bywał moment, w którym prosiła o zwracanie się do niej męskim imieniem.

Poszła do tej szkoły wojskowej i odnalazła tam dyscyplinę, której w szkole artystycznej brakuje. Znalazła miłość i przestała być… Leną, bo była przez jakiś czas Marcelem. Wcześniej zastanawiała się nad swoją tożsamością - przyznał Tomasz Karolak.

Sytuacja była dla aktora ciężka, tym bardziej że uważał wyznania córki za "bunt młodości". Nastolatka miała wprost mu uświadamiać, że "nie jest jego córką, jest jego synem". Najnowsze zdjęcia duetu pokazują, jak obecnie wyglądają ich relacje.

Córka Tomasza Karolaka przeszła metamorfozę. Pojawiła się u boku ojca w mundurze

16-letnia Lena zadebiutowała na ściance wraz z ojcem podczas premiery jednej z części świątecznego hitu "Listy do M.". Choć wzbudziła sensację, sama nie planuje kariery w show-biznesie. Najnowsze zdjęcia duetu pokazują, że nastolatka oddała się zupełnie edukacji wojskowej.

W towarzystwie Tomasza Karolka była widziana w mundurze. Uśmiechnięci spacerowali po Warszawie. Już na pierwszy rzut oka widać, że spodnie i buty moro pasują do nastolatki. Zdjęcia możecie zobaczyć tutaj. Wygląda na to, że nie zamierza pójść w ślady sławnych rodziców. Poczucie dyscypliny oraz patriotyzmu jest dla niej ważniejsze od blasku fleszy.

Tomasz Karolak (6).jpg
Córka Tomasza Karolaka przeszła metamorfozę, fot. KAPiF
Tomasz Karolak (5).jpg
Córka Tomasza Karolaka przeszła metamorfozę, fot. KAPiF

Źródło: Fakt