Swiatgwiazd.pl
M jak Miłość YT

Screen filmu z Youtube/Asia i Tomek z MJM

Czy do "M jak miłość" wróci uwielbiana gwiazda?

2 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Telewidzowie uwielbiają śledzić losy swoich ulubionych postaci serialowych. Bardzo przeżywają, gdy ich ukochany bohater znika z produkcji. Dzieje się to najczęściej za pośrednictwem śmierci lub wyjazdu. Rzadko wtedy taka postać wraca na ekran. Wyjątkiem wydaje się być M jak Miłość.

  • M jak Miłość gości na naszych ekranach już ponad 20 lat!

  • Widzowie uwielbiają śledzić losy bohaterów

  • Marek Mostowiak może pojawić się w 22. sezonie

Serial, taki jak M jak Miłość, ma niemal kultową rangę. Widzowie przyzwyczaili się do znanych twarzy, które widzą na swoim ekranie. Tym lepiej, że scenarzyści planują powrót jednego z ulubionych bohaterów.

M jak Miłość hitem TVP!

M jak Miłość już 20 lat na ekranie! Widzowie uwielbiają spędzać wieczory w towarzystwie rodziny Mostowiaków, bo to wokół nich rozgrywa się główny wątek. Część akcji dzieje się w sielankowej Grabinie, skąd wywodzi się wspomniany ród, a młodsze pokolenia przeniosły się do Warszawy, w której również dzieje się fabuła.

Choć to już ponad dwie dekady od pierwszego odcinka, produkcja nie zamierza się żegnać z tytułem. M jak Miłość dalej pozostaje hitem, a świadczy o tym niemała ilość nagród, m.in. pięć Telekamer, w tym jedna wyjątkowa, platynowa, z okazji wyemitowania setnego odcinka.

Popularny serial, zgodnie z tradycją, znika na czas wakacji z anteny, by dać widzom chwile wytchnienia. Scenarzyści muszą wówczas zadbać, by ostatni odcinek sezonu zapadł fanom serialu w pamięć. 21. seria zakończyła się dramatycznymi zdarzeniami.

Mateusz Mostowiak, którego postać gra Krystian Domagała, po odrzuceniu przez żonę, postanawia popełnić samobójstwo. Zrozpaczona babcia Barbara (w tej roli Teresa Lipowska) nagrywa wzruszającą wiadomość głosową, która finalnie dociera do nastolatka i ten w ostatniej chwili decyduje się uciec. Podejrzewamy, co może zdarzyć się w 22. sezonie!

Andrzej Gieniek YT

Fani zastanawiają się gdzie nowa belarka Andrzeja i Gienka z Plutycz

CZYTAJ DALEJ

Powrót Kacpra Kuszewskiego do M jak Miłość?

Krążą plotki, że Kacper Kuszewski, serialowy Marek Mostowiak, ma powrócić na plan 22. sezonu serialu. Prawdopodobnie mężczyzna wróci z Australii na wieść o próbie samobójczej swojego syna, Mateusza, i postanowi naprawić sytuację rodzinną. Marek stracił już żonę Hannę, której rolę odegrała Małgorzata Kożuchowska. Nie może sobie pozwolić na to, by odszedł jeszcze jego syn. Do pomocy w poszukiwaniach zaciągnie Marcina Chodakowskiego (w tej roli Mikołaj Roznerski).

Kacper Kuszewski podczas swojej nieobecności był bardzo zajęty. Grywał w teatrach, a także był uczestnikiem, a później jurorem w niekwestionowanym hicie Polsatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Udział w programie sprawił, że wiele nowych osób dostrzegło niezwykły talent aktorski, ale też wokalny Kuszewskiego.

Chociaż produkcje nie potwierdziła jeszcze powrotu Kacpra Kuszewskiego na plan, fani nie mogą się doczekać. Bez wątpienia zatęsknili za swoim ulubieńcem - Markiem Mostowiakiem.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >