Swiatgwiazd.pl
Czy Wojciech Cejrowski ma żonę?

wikipedia.org/Wojciech Cejrowski

Czy Wojciech Cejrowski ma żonę?

21 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Czy Wojciech Cejrowski ma żonę? Nawet najwięksi fani mogą nie znać odpowiedzi na to pytanie.

Czy Wojciech Cejrowski ma żonę? O życiu prywatnym podróżnika wiadomo niewiele, bowiem również on sama stara się skrzętnie ukrywać tę sferę przed mediami. Mało kto wie, że Cejrowski dwukrotnie stawał na ślubnym kobiercu.

Życie miłosne Wojciecha Cejrowskiego

Znany m.in. z programu “Boso przez świat” podróżnik przyzwyczaił sympatyków do tego, że skrupulatnie oddziela życie prywatne od zawodowego. Cejrowski otwarcie mówi o swoich poglądach, które niejednokrotnie wzbudzały sporo kontrowersji, ale za to stale milczy o sferze osobistej. 

Mimo to przed laty do mediów dotarły informacje o ślubie Cejrowskiego z Beatą Pawlikowską - para miała wziąć ślub kościelny w 1994 roku. Jak się później okazało, nie został on zarejestrowany w urzędzie stanu cywilnego. Po dwóch latach Cejrowski deklarował się jako kawaler, a w 2004 roku Pawlikowska potwierdziła, że nie jest już związana z podróżnikiem. 

Następnie sąd biskupi uznał ich związek małżeński za nieważny. Dopiero po wszystkim dziennikarka zabrała głos w tej sprawie.

To był dziwny ślub. Zawarty w kościele, ale nie przekazany dalej do urzędu stanu cywilnego. To znaczy, że oficjalnie w polskich dokumentach jestem i zawsze byłam panną. Dlatego potem nie było rozwodu, a ślub został po prostu anulowany przez sąd biskupi. Dobrze, że tak się stało. To nie był dobry związek - mówiła.

Czy Wojciech Cejrowski ma żonę?

W 2010 roku życie uczuciowe Cejrowskiego znów pojawiło się na tapecie, a kolorowa prasa donosiła wówczas o jego romansie ze znaną działaczką społeczną i katolicką, Joanną Najfeld. 

Według ówczesnych informacji przekazywanych przez media para wzięła ślub kościelny, czego potwierdzeniem ma być obrączka na palcu podróżnika. Co więcej, pierwszy ślub Cejrowskiego i Najfeld miał mieć miejsce pod koniec kwietnia 2010 roku w Polsce, a drugi, według rejestru ślubów stanu Teksas, 23 września 2011 roku w Dallas.

Cejrowski nigdy jednak nie potwierdził tych doniesień, co nieszczególnie zdziwiło sympatyków. Nie pojawiły się też żadne informacje o potomstwie pary, zatem wszystko wskazuje na to, że nie mają dzieci. 

Warto również wspomnieć, że w 2008 roku podróżnik poinformował, że rezygnuje z obywatelstwa polskiego, a od tamtego czasu znaczną część roku spędza poza Polską. Mieszka w Fort Worth, aglomeracji Dallas, w Teksasie, posiada ranczo w Arizonie, dom w mieście Meksyk, a także posiadłość w Ekwadorze. W Polsce natomiast, a dokładniej na Pomorzu, posiada gospodarstwo rolne.

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >