Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dagmara długo nie tęskniła za "Tańcem z Gwiazdami"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 12.06.2024 23:20

Dagmara długo nie tęskniła za "Tańcem z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierska nie rezygnuje z “Tańca z gwiazdami”. Właśnie pokazała nowe nagranie, a na nim? Ani śladu po złamanym żebrze, za to mowa o drugim sezonie programu Polsatu.

Czy Dagmara Kaźmierska wróci do telewizji?

Dagmara Kaźmierska zniknęła z telewizji po serii reportaży, opublikowanych przez portal Goniec. Zarówno Polsat jak i TVN usunęły niemal wszystkie materiały z celebrytką. Jedynym “śladem” po jej popularności są odcinki ostatniego sezonu “Taniec z gwiazdami”. Jakiś czas temu naszej redakcji udało się jednak dowiedzieć, że Edward Miszczak nie skreślił jej nieodwołalnie i całkowicie.

Dagmara nie jest ostatecznie skreślona przez Edwarda (Miszczaka, dyrektora programowego Polsatu – red.). Szef uważa, że to dzięki kontrowersjom wokół jej osoby tegoroczny „Taniec z gwiazdami” miał tak dobrą oglądalność. Jest bardzo z tego powodu zadowolony i dumny. Uważa, że TzG to jego flagowy program i największy sukces. Przecież to on kupił licencję tego show jako pierwszy w Polsce, będąc jeszcze szefem TVN – wyznał nam jeden ze współpracowników Edwarda Miszczaka.

Nie wiadomo więc, czy dla Kaźmierskiej to już koniec kariery telewizyjnej. Co o “TzG” mówi teraz jego była uczestniczka? Nagranie mówi wszystko, szczegóły poniżej.

Joanna Kurowska staje w obronie Dagmary Kaźmierskiej Dagmara wróci do Polsatu? Tylko u nas szczegóły współpracy z Miszczakiem

Dagmara Kaźmierska w "drugim sezonie" Tańca z gwiazdami

Dagmara najwyraźniej wróciła do Egiptu. Kaźmierska prowadzi tam biznes: wiadomo, że wynajmuje łódź do rejsów po Morzu Czerwonym. Teraz jednak zdała relację nie z tego, jak zarabia na życie, lecz z rozrywek. Pokazała film, na którym bawi się w klubie z dwiema koleżankami.

"Taniec z gwiazdami". Sezon drugi w Egipcie – podpisała nagranie.

Jak widać, celebrytce humor nieustannie dopisuje. Na filmie ma na sobie kozaki i czarną sukienkę z dekoltem typu “hiszpanka”. Nie widać też żadnych konsekwencji złamanego żebra, o którym mówiła po rezygnacji z “Tańca z gwiazdami”. Czym zajmuje się obecnie? O tym przeczytacie poniżej.

Co robi teraz Dagmara Kaźmierska?

Nie wiadomo, co przyniesie Kaźmierskiej przyszłość. Jasne jest jednak, że uczestniczka programu “Królowe życia” nie narzeka raczej na brak gotówki. Na Dzień Matki wyjechała z Conanem do Paryża. A to nie wszystko. Ostatnio media obiegła informacja o tym, że Conan sprzedaje swój poprzedni samochód. Dagmara udostępniła ogłoszenie, na którym sprzedawała auto Mercedes-Benz ML 350 BlueTec 4-Matic z 2015 roku, warte około 119 tysięcy złotych.

Kilka dni temu celebrytka opublikowała nagranie, na którym pochwaliła się zakupem nowego samochodu. Wciąż wierna jest marce Mercedes-Benz. Jej nowy pojazd prawdziwa perełka: czarny, elegancki maybach. Warto wspomnieć, że cena tych aut zaczyna się od 900 tysięcy złotych.

Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski i Marcin Hakiel
Dagmara Kaźmierska w “Tańcu z gwiazdami”, fot. KAPiF