Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Danuta Martyniuk zrzuciła 20 kg. Ma proste zasady diety
Karolina Kurek
Karolina Kurek 23.05.2024 13:19

Danuta Martyniuk zrzuciła 20 kg. Ma proste zasady diety

Danuta Martyniuk
fot. KAPiF

Danuta Martyniuk od wielu tygodni zachwyca odmienionym wizerunkiem. Żona Zenka zdradziła sekret swojej szczupłej sylwetki. Wystarczyło kilka prostych zasad.

Problemy ze zdrowiem Danuty Martyniuk

Danuta Martyniuk początkiem tego roku musiała poddać się operacji stopy. Celem zabiegu było usunięcie haluksa. Przypadłość ta utrudniała kobiecie funkcjonowanie na co dzień. 

Jednakże przez cały czas mogła liczyć na wsparcie ukochanego męża. Gdy Danuta po operacji nie mogła zajmować się obowiązkami domowymi, Zenon stanął na wysokości zadania. Martyniuk przyznała, że ciężko znosiła ten okres niedyspozycji. 

Mam nogę w ortezie, a lekarze kazali mi głównie siedzieć, co dla mnie jest niepojęte - opowiadała w rozmowie z “Faktem”. 

Kobieta wyznała, że w przyszłości będzie musiała poddać się zabiegowi na drugą stopę, gdyż i w niej dokucza jej haluks. Danuta nie zdradziła na razie, kiedy zamierza wykonać operację. 

Takie wykształcenie ma Danuta Martyniuk. Żona Zenka chce wrócić do pracy Danuta Martyniuk musiała poddać się operacji i czeka ją kolejny zabieg. Ból niszczył jej życie

Metamorfoza żony Zenka Martyniuka

Danuta od kilku miesięcy zachwyca nowym wizerunkiem. Od początku tego roku Martyniuk wprowadziła kilka zmian w swoim wyglądzie, które nie przeszły niezauważone. Żona króla disco polo zdecydowała się na wymianę garderoby. 

W poprzednich latach często stawiała na ciemne kolory i wzorzyste tkaniny, a od tego roku często można ją zauważyć w jasnych barwach i nowych fasonach, których wcześniej unikała. Kobieta przyznaje się także przed opinią publiczną, że korzystała z oferty salonów medycyny estetycznej. 

Na początku września czeka mnie operacyjny lifting twarzy. To poważny zabieg, który wymaga przygotowania, by potem człowiek mógł szybko wrócić do formy, jako wykwalifikowana pielęgniarka wiem jakie to ważne. Nad wszystkim czuwa Kalina Ben Sira, szefowa kliniki La Perla. Bardzo się zaprzyjaźniłyśmy. Żeby efekt tego liftingu wyglądał naturalnie, muszę wzmacniać skórę. Kalina poleciła mi teraz serię zabiegów nowoczesnej mezoterapii, która stymuluje tkanki - powiedziała w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Ostatnio Danuta zdradziła więcej na temat swojej szczupłej sylwetki. Martyniuk schudła ponad 20 kilogramów. 

Danuta Martyniuk zdradziła sekret odchudzonej sylwetki

Metamorfoza którą w ostatnich miesiącach przeszła Danuta Martyniuk robi ogromne wrażenie. Żonka Zenka Martyniuka zapytana o powody, dla których zdecydowała się zmienić swój wizerunek odpowiedziała, że duży wpływ miały na to niepochlebne komentarze na jej temat w sieci

Czytałam nieprzychylne komentarze w internecie na mój temat, że jestem za gruba, że wyglądam jak mama Zenka... To mnie zmotywowało. Pomyślałam: o nie! Muszę coś zmienić - powiedziała w programie “Pytanie na śniadanie”.

Zmotywowało ją to do zmiany swoich nawyków żywieniowych. Dziś jej dieta wygląda zgoła inaczej niż kilka lat wcześniej. Danuta zdecydowała się zdradzić swój sekret, a jeden z przepisów, który stosuje, otrzymała od przyjaciółki.  Martyniuk rozpoczyna swój dzień od kisielu, do którego dodaje siemię lniane. 

Do kawy dolewa mleka bez laktozy i często sięga po owsiankę na wodzie, a jedna z koleżanek zdradziła jej, żeby przyrządzić owsiankę idealną, to należy do niej dodać orzechy, owoce, jogurt lub kefir. Innymi nawykami Martyniuk jest rezygnacja z masła, niepodjadanie między posiłkami, rezygnacja podczas obiadu z ziemniaków. Swój ostatni posiłek je o godzinie 18:00, a gdy spożywa kanapki, to wybiera do nich chudą wędlinę. W efekcie Danuta Martyniuk zachwyca dziś szczupłą sylwetką. 

Co Wy na to?

Danuta Martyniuk, fot. KAPiF
Danuta Martyniuk, fot. KAPiF
Danuta Martyniuk, fot. KAPiF
Danuta Martyniuk, fot. KAPiF