Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dariusz Pachut rozpieszcza Dodę do granic możliwości. Przez przypadek wszystko się wydało. Ma gest
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 22.01.2024 22:10

Dariusz Pachut rozpieszcza Dodę do granic możliwości. Przez przypadek wszystko się wydało. Ma gest

Doda
Dariusz Pachut rozpieszcza Dodę, fot. East News; Instagram

Doda przeżywa teraz bardzo szczególny czas. Trwająca trasa koncertowa ma być jej ostatnią. Czy Dariusz Pachut trwa u jej boku i dodaje sił? Ostatnie nagranie pokazuje, że podróżnik wie, jak zadbać o dobry humor królowej popu.

Co robi teraz Doda?

Niedawno w „Dzień dobry TVN” Doda wyznała, ku rozpaczy swoich fanów, że trwająca trasa koncertowa jest jej ostatnią. Występy w ramach tournée „Aquaria Tour” mają być pożegnaniem Rabczewskiej z estradą. Wokalistka daje więc z siebie wszystko, nawet wtedy, kiedy podczas show zdarzają się problemy. Tak było na ostatnim wydarzeniu w Łodzi.

Poproszę tu... Może mi ktoś pomóc z odsłuchem? Dziesiąty raz pokazuje. Nie wiem, czy robię to zbyt subtelnie, więc powiem niesubtelnie. No chodź tu! – krzyczała wokalistka ze sceny, a kiedy nagle zjawiło się kilka osób z jej ekipy, dodała żartobliwie „O, teraz nagle siedmiu chłopów”.

Wyzwania na scenie to jednak nie wszystko. Rabczewska właśnie rozpoczęła całkiem nowy, zaskakujący etap kariery. Co dzieje się z nią obecnie? I jak układa się jej z Pachutem? Szczegóły poniżej.

Doda publicznie zwróciła się do Dariusza Pachuta. Chodzi o duże pieniądze. "Jeśli tego słucha..." Doda oficjalnie pokazała się z Pachutem! Ale czy tak wygląda szczęście? Tylko spójrzcie jego minę

Czy Doda jest z Dariuszem Pachutem?

Rabczewska nigdy nie żałowała boleśnie szczerych i gorzkich słów na temat swoich byłych partnerów. Od 30 grudnia prowadzi na antenie radia RMF FM własną audycję „Dodaphone”. Odbiera tam telefony od fanów i dzieli się swoimi radami. Przy okazji nie wstydzi się zdradzać sekretów z własnej przeszłości.

Podczas ostatniej audycji Rabczewska wyznała, co zrobiła po odkryciu, że mąż ją zdradza. Ujawniła, że wyczyściła ich wspólne konto, zostawiając mu jedynie złotówkę. Co ciekawe, kiedy na pewien czas rozstała się z zeszłym roku z Pachutem, milczała jak zaklęta na temat powodów. Na szczęście miłość wygrała i para znów jest razem. Najnowszy filmik pokazuje, jak podróżnik dba o ukochaną.

Dariusz Pachut rozpieszcza Dodę

Doda potrzebuje teraz mnóstwo energii, by dawać z siebie wszystko na swoich ostatnich koncertach. Tym bardziej że już niedługo czeka ją kolejny, tym razem w Gdańsku, już 27 stycznia. A Pachut, zaprawiony na trudnych szlakach wie, jak nie tylko zapewnić dużo siły wybrance, ale też poprawić jej humor. Na Instagramie Rabczewskiej w wiadomości skierowanej do grona najwierniejszych fanów pojawił się uroczy filmik.

Przez przypadek wydało się, jaką niespodziankę Dariusz przygotował dla ukochanej – Doda tak kręciła filmiki, by nie pokazywać swojego wybranka. Na próżno. Na jednym z kadrów widać jego dłonie.

Co to za niespodzianka? Dariusz przygotował ukochanej placki ziemniaczane! I to nie byle jakie, bo z pieczarkami i sosem pomidorowym w roli dodatków. Czasem ulubiona potrawa, zrobiona własnoręcznie, znaczy dużo więcej, niż kosztowne prezenty. Wokalistka na filmie wygląda na zachwyconą.

Dariusz Pachut i Doda, czy są razem
Doda je placki ziemniaczane od Dariusza Pachuta, fot. instagram.com/dodaqueen
Dariusz Pachut i Doda, czy są razem
Doda je placki ziemniaczane od Dariusza Pachuta, fot. instagram.com/dodaqueen
Dariusz Pachut i Doda, czy są razem
Doda je placki ziemniaczane od Dariusza Pachuta, fot. instagram.com/dodaqueen
Dariusz Pachut i Doda, czy są razem
Doda je placki ziemniaczane od Dariusza Pachuta, fot. instagram.com/dodaqueen
Doda i Dariusz Pachut, czy są razem?
Dariusz Pachut i Doda na koncercie sylwestrowym Polsatu, fot. Pawel Wodzynski/East News
Dariusz Pachut i Doda, czy są razem
Doda ze swoim pieskiem, fot. KAPiF