Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tym Doda zajmie się po zakończeniu kariery. Totalna zmiana branży. To już nie show-biznes!
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 14.01.2024 14:41

Tym Doda zajmie się po zakończeniu kariery. Totalna zmiana branży. To już nie show-biznes!

Czym zajmie się Doda po zakończeniu kariery?
Doda, fot. KAPiF

Doda ma za sobą rok pełen sukcesów. Wokalistka wydała kilka wielkich hitów, ale przede wszystkim sukces odniosła seria koncertów Aquaria Tour. Niestety zakończyła ona sceniczną karierę wokalistki. Artystka wszystko ogłosiła oficjalnie w “Dzień Dobry TVN”. Wiadomo, czym planuje się zająć

Doda gościem "Dzień Dobry TVN"

Sobotni odcinek “Dzień Dobry TVN” był tym, na który widzowie czekali od dawna. W studiu programu pojawiła się Doda, która opowiedziała przede wszystkim o tym, dlaczego świadomie nie zdecydowała się na posiadanie dziecka. Rozmowę z wokalistką przeprowadzili: Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński. 

Ja do tego podchodzę mniej emocjonalnie. Po prostu nie mam tego instynktu i uważam, że te osoby, które go nie mają, są szczęśliwe tak, jak żyją i nie chciałyby być postrzegane jako dziwaki - powiedziała Doda w “Dzień Dobry TVN”.

Wokalistka już wielokrotnie mówiła otwarcie o tym, że nie ma zamiaru zostać mamą. Chociaż sama ma świetny kontakt ze swoją rodzicielką i uważa ukochaną mamę za niedościgniony wzór, to sama nie chciałby wychowywać dziecka. Na końcu programu gwiazda zaśpiewała swój najnowszy utwór “Mama”, który jest swego rodzaju manifestem i hymnem bezdzietnych kobiet. Poniżej możecie zobaczyć jej występ w “DDTVN”. 

Doda miała problemy z wejściem do "DDTVN". O mały włos nie doszło do katastrofy Doda tylko raz była gotowa na ciążę. Wybrała nawet imiona. Kreatywność na poziomie Wiśniewskiego

Doda o zakończeniu kariery

Zanim Doda zaczęła mówić o sprawach związanych z macierzyństwem, ogłosiła bardzo smutne wieści dla swoich fanów. Okazuje się, że wokalistka fantastyczną i bardzo widowiskową trasą Aquaria Tour żegna się z występami na scenie. Wszystko dokładnie wytłumaczyła w “Dzień Dobry TVN”. 

Cieszę się, że mogę tak zakończyć i zapieczętować moją przygodę z estradą. Jest to ogromna przyjemność, bo robię to głównie ze względu na to, żeby zobaczyć szok swoich fanów pod sceną, że w Polsce da się zrobić coś takiego i przede wszystkim da się zrobić przede wszystkim coś, co zaskoczy – zakomunikowała. 
 

Doda chce zakończyć występy na scenie, będąc niedoścignionym wzorem nawet dla samej siebie. Rzeczywiście Aquaria Tour to pierwsze takie wydarzenie w Polsce, a koncerty śmiało można porównać do tych, które organizują Beyonce, czy Jennifer Lopez. Artystka przekazała jednak, że nie zamyka się całkowicie na propozycje z branży. 

Chciałam zakończyć z przytupem, chociaż oczywiście rzucam rękawicę, jeśli kiedykolwiek znajdzie się budżet i ktoś mi da parę milionów złotych, żebym przebiła ten koncert, to ja to zrobię z przyjemnością, bo ja uwielbiam wymyślać piękne rzeczy. Moim największym marzeniem jest zrobić Las Vegas w Warszawie i robić co roku, co sezon jeszcze większe show, tak żeby przyjeżdżali tu i się na nas uczyli – skwitowała.
 

Wyjawiła również, czym planuje się zająć. To całkowite odejście od show-biznesu.

Czym zajmie się Doda po zakończeniu kariery?

Doda swoim wyznaniem na antenie złamała serca wielu widzów. Zdecydowanie nie byli oni przygotowani na to, że będą to ostatnie koncerty ich idolki. Artystka ma już jednak plan na przyszłość. Nie wybiera się jeszcze na zawodową emeryturę. Chce skupić się na własnej marce i perfumach, które stworzyła. Wie, że fani od lat czekali na jej produkty. 

Będę skupiać się na swojej marce, na moich perfumach. Fani czekali wiele lat, by w końcu pachnieć jak Doda. Poświęcę się temu, ale też muzyka będzie dla mnie bardzo ważna - powiedziała w DDTVN. 

Wokalistka pozostawiła jednak cień nadziei na to, że jeszcze zobaczymy ją na scenie. Fani na pewno będą się tego domagać. 

Doda w "Dzień Dobry TVN", fot. kadr DDTVN
Doda w "Dzień Dobry TVN", fot. kadr DDTVN
Doda przed studiem "Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF
Doda przed studiem "Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF
Doda przed studiem "Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF
Doda przed studiem "Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF
Doda przed studiem "Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF
Doda przed studiem "Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF
Doda przed studiem "Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF
Doda przed studiem "Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF
Tagi: Doda