Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tak Doda zemściła się na byłym mężu po zdradzie. Zrobiła coś, co zabolało jeszcze bardziej
Karolina Kurek
Karolina Kurek 22.01.2024 19:47

Tak Doda zemściła się na byłym mężu po zdradzie. Zrobiła coś, co zabolało jeszcze bardziej

Doda
Doda, fot. KAPiF

Doda ma na koncie kilka związków, które były szeroko opisywane w mediach. Jej partnerami byli m.in. Adam “Nergal” Darski czy Emil Haidar. Rabczewska w 2018 roku wyszła za mąż, za Emilia Stępnia, jednak ich małżeństwo się rozpadło. Teraz gwiazda wyznała, jak zachowała się wobec byłego męża po rozwodzie.

 

Doda i Dariusz Pachut

Doda, gwiazda polskiej sceny muzycznej po wielu nieudanych niestety relacjach, aktualnie jest w związku ze sportowcem Dariuszem Pachutem. Związek pary rozkwitł niedługo po zakończeniu programu wokalistki w stacji telewizyjnej Polsat “Doda. 12 kroków do miłości”. Publicznie pierwszy byli widziani w maju 2022 roku. 

Fani Dody nie ukrywają radości i ekscytacji, gdy tylko jej zdjęciem z partnerem pojawi się w mediach, są zachwyceni szczęściem swojej idolki. Niedawno jednak artystka powróciła wspomnieniami do nieudanego małżeństwa.

Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPiF
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPiF
Pachut zapozował z takim kociakiem, że Doda się zdziwi. Internautom oczy zbielały: "Wow" Smolasty zaskoczył Dodę podczas koncertu. Wokalistka nie kryła ekscytacji. Aż zaczęła krzyczeć

Małżeństwo Dody i Emilia Stępnia

Rabczewska swoje pierwsze małżeństwo zawarła z Radosławem Majdanem w 2005 roku. Para rozwiodła się trzy lata później. Po raz drugi stanęła na ślubnym kobiercu z Emilem Stępniem w 2018 roku. Ceremonia odbyła się w Hiszpanii. 

Jednak kilka lat później Doda rozstała się z mężem. Zakończeniu tej relacji towarzyszyło mnóstwo kontrowersji. Zanim artystka oficjalnie potwierdziła rozpad małżeństwa, w mediach pojawiła się treść wiadomości, które Emil Stępień wysyłał do innych kobiet, zdradzając żonę. Teraz Gwiazda wyznała, jak potraktowała byłego męża przy rozwodzie.

Doda i Emil Stępień, fot. KAPiF
Doda i Emil Stępień, fot. KAPiF

Doda pozbawiła byłego męża oszczęsności

Poprzednim rok Doda zakończyła kolejnym sukcesem w swojej karierze. W sobotę 30 grudnia 2023 roku premierę miała jej audycja “DODAPHONE” na antenie radia RMF FM. Gwiazda odbiera tam telefony od fanów, którym stara się pomóc z danym problemem.

Rabczewska wiele przeszła, jednak nadal pozostaje pozytywnie nastawiona do życia i swojej przyszłości. W mediach wielokrotnie wyznawała, że byli partnerzy próbowali wykorzystać jej pozycję. Podczas ostatniej audycji artystka wyznała, co zrobiła po odkryciu, że mąż ją zdarza.

Kiedy dowiedziałam się, że mój małżonek mnie zdradza, wyczyściłam wspólne konto i zostawiłam złotówkę na otarcie łez - wyjawiła piosenkarka w swojej audycji “DODAPHONE”.

Wokalistka nie sprecyzowała, którego męża miała na myśli. Biorąc pod uwagę fakt, że rozwód z Emilem Stępniem wzięła w 2021 roku, można przyjąć, że chodzi o niego.

Doda, fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF
Tagi: Doda