Swiatgwiazd.pl

KAPiF

Dariusz Wieteska po 8 latach miał rozstać się z żoną. Od dawna nie pokazywali się wspólnie

30 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Katarzyna Derda

Dariusz Wieteska od ośmiu lat jest mężem aktorki Urszuli Zawadzkiej. Para niedługo powinna świętować rocznicę ślubu, jednak prasa donosi, że ta miłość dobiegła już końca. Doniesienia mówią wprost o rozwodzie. Czyżby kolejne wielkie rozstanie?

Aktor działa w branży od 2010 roku. Szerszej publiczności dał się poznać jako ratownik Piotr Strzelecki w serialu "Na Sygnale". Mogliśmy go też oglądać w "Tańcu z gwiazdami" oraz "Dance Dance Dance". Jego żona z kolei to gwiazda produkcji "Komisarz Alex", "W rytmie serca" czy "Planeta Singli".

Dariusz Wieteska i Urszula Zawadzka-Wieteska się rozstali?

Od dłuższego czasu Dariusz i jego żona nie pokazują się razem na wydarzeniach publicznych. Magazyn "Twoje Imperium" donosi też, że Urszula przestała reprezentować męża. Dziennikarze gazety ogłosili, że w sądzie złożono już papiery rozwodowe.

W ostatnich tygodniach i miesiącach nie brakowało głośnych rozstań. "Czarną serię" rozpoczęli w marcu 2022 roku Kasia Cichopek i Marcin Hakiel . Ostatnio głośno było też o Katarzynie Warnke i Piotrze Stramowskim . Czyżby teraz przyszła kolej na jeszcze jedną znaną parę?

Dariusz i Urszula obchodziliby w tym roku ósmą rocznicę ślubu. Dziennikarze zauważyli jednak, że para nie tylko nie pokazuje się razem na eventach branżowych, ale nie widać też ich wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych. Czy rzeczywiście szykuje się rozwód?

Dariusz Wieteska i Urszula Zawadzka-Wieteska nie są już razem?

Kiedy latem zeszłego roku zapytaliśmy ją, czy wszystko jest w porządku, odesłała nas z tym pytaniem do Dariusza Wieteski. Ale aktor zbył nas milczeniem. Jak się dowiedzieliśmy, w tym czasie aktorka złożyła niestety pozew rozwodowy w Sądzie Okręgowym w Warszawie – napisano w gazecie "Dobry Tydzień".

Magazyn "Twoje Imperium" donosi z kolei, że Urszula Wieteska już nie reprezentuje interesów męża. Wcześniej aktorka miała podobno wielkie plany, związane z ich przyszłością. "Nie ukrywała, że w planach mają powiększenie rodziny – marzyły im się dwa psy i dwójka dzieci" czytamy w gazecie.

Kiedy zatem można spodziewać się rozwodu? "Orzeczenie nieprędko zapadnie, bo jeszcze nie wyznaczono terminu pierwszej rozprawy" donoszą dziennikarze "Twojego Imperium".

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Córka Małgorzaty Braunek też jest znaną aktorką, występuje w "Barwach szczęścia". Ma nietypowe imię

  3. Jako dziecko zagrała kultową postać, rodzina właśnie odłączyła ją od aparatury. Nie żyje

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Źródło: Twoje Imperium, Pomponik, Dobry Tydzień

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Edyta Górniak stanowczo zareagowała na rozwód Joanny Krupy. Złożyła jej obietnicę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Marcin Hakiel broni swojej partnerki, dosadna odpowiedź tancerza. "Nie mam się czego wstydzić"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Adrianna Biedrzyńska przed laty została porwana przez psychofana. Potem śledził jej córkę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Magda Mołek punktuje Wojewódzkiego po pytaniu do Szelągowskiej. Nazwała go "dziadersem"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wydał kolejne oświadczenie, mówi o przestępstwie. "Padłem ofiarą"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Ewa Minge uderza w Królikowskiego i broni Opozdy. "Sprawa dla prokuratury, zwyczajne znęcanie"
Czytaj więcej >
Katarzyna Derda

Filmoznawczyni, redaktorka, fotografka. Wielbicielka mediów wizualnych, śledząca z uwagą nowinki ze świata kina i seriali.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]