Swiatgwiazd.pl
doda sklejka

instagram.com/dodaqueen

Doda opublikowała szczere wyznanie. "Gdybym złowiła złotą rybkę"

22 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Doda opublikowała na swoim Instagramie nagranie, w którym zdradziła, czego by sobie życzyła, gdyby złowiła złotą rybkę. Piosenkarka po raz kolejny pokazała, że ma naprawdę wielkie serce i myśli przede wszystkim o innych ludziach. Fani w komentarzach rozpływali się nad jej słowami, jednak dało im to mnóstwo do myślenia. Doszli do wniosku, że na świecie w dalszym ciągu jest wiele do poprawy.

  • Doda opowiedziała, czego by sobie życzyła, po złowieniu złotej rybki

  • Jej życzenia wzruszyły wielu fanów

  • Internauci doszli do wniosku, że na świecie niewiele się zmienia

Doda na początku swojej kariery nie miała łatwego życia. Stworzyła wizerunek nadpobudliwej i niegrzeszącej intelektem blondynki, jednak była to jedynie przykrywka pod tykającą bombą inteligencji i wielkiego serca, którym dziś wykazuje się na każdym kroku.

Doda zachwyciła swoich fanów

Kariera muzyczna Dody jest jedną z najchętniej obserwowanych i śledzonych. Gwiazda przez ponad dwie dekady swojej aktywności na scenie zyskała miliony fanów w całej Polsce, co przełożyło się także na bujny rozwój jej mediów społecznościowych.

Piosenkarka wydała trzy albumy solowe oraz kilka z zespołem Virgin. Wszystkie do dziś sprzedają się w ogromnych nakładach. Jednak aktywność artystki wzrosła głównie dzięki wcześniej wspomnianym social mediom, dzięki którym często wchodzi w interakcję z fanami.

Niedawno opublikowała bardzo ciekawe i niecodzienne nagranie, w którym zdradziła, co by zrobiła, gdyby złowiła złotą rybkę. Padło wówczas wiele zaskakujących pozytywnie odpowiedzi, którymi udowodniła, że los innych nie jest jej obojętny i myśli przede wszystkim o dobrach społeczeństwa.

Andrzej Piaseczny - ea (5)

Andrzej Piaseczny pokazał zdjęcie ze szczepienia. Spotkał się z ogromnym hejtem

CZYTAJ DALEJ

- Moje trzy życzenia: lek na nowotwór, ogólnodostępny dla każdego, druga sprawa, abyśmy nauczyli siebie szanować i lubić nawzajem, nie mówię tu o miłości. To byłoby takie wspaniałe, jakbyśmy byli silnym narodem [...] a trzecie życzenie nie chciałabym, żeby ktokolwiek w Polsce nie miał niegodnego życia - powiedziała w swoim nagraniu Doda.

Fani zachwyceni nagraniem Dody

Na komentarze internautów nie przyszło nam długo czekać. Zdecydowana większość z nich była pod wrażeniem wyznania słynnej piosenkarki, uważając ją za niezwykłą i bardzo pozytywną osobę, dla której liczy się ogólne dobro, nie zważając na swoje.

Jednak znalazły się również osoby, którym owo nagranie dało wiele do myślenia. Dostrzegli, że wszystko, o czym mówi artystka w dalszym ciągu istnieje i świat musi zmagać się z wieloma niedobrymi rzeczami.

- Lata mijają, a wszystko wciąż aktualne,

- Trochę czasu minęło od tego nagrania, a mam wrażenie, że nadal nie zmieniło się nic z tego na lepsze.. To smutne. I przygnębiające,

- Rozczuliłaś mnie... - pisali internauci.

Doda nie odniosła się do żadnego z zamieszczonych komentarzy, jednak bez wątpienia czeka nas jeszcze wiele pozytywnych słów, wypowiedzianych z ust słynnej piosenkarki. Co sądzicie o jej nagraniu?

Zobacz wideo:Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:
  • Brat Małgorzaty Rozenek dostał posadę w TVP

  • Syn Lecha Wałęsy jest w złej sytuacji. Przez nazwisko nie może znaleźć pracy

  • Justyna Żyła znów wspomina o Piotrze na forum publicznym

Źródło: instagram.comJeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >