Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda publicznie uderza w Rozenek. Tak ją nazwała przy całej Polsce
Karolina Kurek
Karolina Kurek 13.06.2024 08:32

Doda publicznie uderza w Rozenek. Tak ją nazwała przy całej Polsce

Doda
fot. KAPiF

Kilka dni temu w mediach pojawiła się wypowiedź Małgorzaty Rozenek na temat byłych partnerek jej obecnego męża, Radosława Majdana. Doda odpowiedziała prezenterce. Szczegóły. 

Małgorzata Rozenek o przeszłości Radosława Majdana

Niedawno w mediach było głośno o wypowiedzi Małgorzaty Rozenek dla portalu Pomponik.pl. Prezenterka wyznała, że ma świadomość, jak wyglądała przeszłość jej męża, Radosława Majdana. Stwierdziła, że to dobrze, że były piłkarz “już się wyszumiał”. Teraz Małgorzata uważa, że u jej boku były piłkarz “skupia się na tym, co ważne”. 

Mój mąż miał tyle żon i tyle dziewczyn, że na początku może to budziło jakieś emocje, bo jak ktoś pytał mnie o Dorotę, to potem pytali mnie o Sylwię, potem o jakieś inne dziewczyny. Trochę zdałam sobie sprawę z tego, że mój mąż jest facetem, który żył przede mną pełną piersią i ja z tego też teraz korzystam, bo facet, który się wyszalał, wyszumiał i spróbował w życiu wszystkiego, wie, co jest w życiu ważne i już nie musi tego poszukiwać - wyznała. 

Do tej pory rzadko zabierała głos na temat poprzednich związków męża, twierdząc, że skupia się na teraźniejszości i przyszłości z ukochanym. Teraz jej wypowiedź skomentowała Doda, była żona Majdana. 

Tak Doda wystylizowała swojego psa. Jest ubrany od łap do głów Córka Norbiega usłyszała od Dody przed kamerą gorzką prawdę

Doda odpowiedziała Rozenek na atenie RMF

Na odpowiedź Dody nie trzeba było długo czekać. Gwiazda poruszyła tę kwestię podczas swojej audycji "DODAPHONE'. Piosenkarka nie ukrywała, że słowa, wypowiedziane przez Rozenek wywarły na niej ogromne wrażenie. Doda nie gryzła się w język, zwróciła uwagę, że obecna żona Majdana w ogóle nie bierze pod uwagę kobiet, które jej obecny mąż skrzywdził w przeszłości. Doda uczęszczała na kilka terapii. 

Usłyszałam od obecnej żony mojego byłego partnera, że ona się bardzo cieszy, że on się wyszumiał, bo on przynajmniej docenia ją. Ja już przeszłam tyle tych terapii, wiem, ile moje koleżanki nacierpiały się przez zdrady. Wiem, jak straszne jest z poczucia osoby zdradzanej permanentnie, jaki to jest ból (...) Czy ta osoba, która to mówi, nie wie, że to brzmi mniej więcej tak, że ona cieszy się, że zniszczył tyle damskich serc - powiedziała. 

Artystka podkreśliła, że takie zachowanie kobiety w stronę innej jest niedopuszczalne. Z ust Dody padło, że być może jest to przejaw braku empatii lub czegoś innego:

Nie mam zielonego pojęcia, co kieruje ludźmi, żeby wypowiadać takie słowa. Wydaje mi się, że tylko dwie pobudki: albo ktoś jest po prostu taki sam i nie jest w stanie włożyć się w buty osoby bardziej empatycznej. Nie zdaje sobie sprawy, jakie to robi rany, albo jest tak głupi, że myśli, że ta osoba się dla niego zmieni.

Doda: życie uczuciowe

Po rozwodzie z Radosławem Majdanem Doda próbowała stworzyć związek z innym mężczyzną. Związana była m.in z Adamem “Nergalem” Darskim, czy Emile Haidarem. W 2018 roku zawarła związek małżeński z producentem filmowym, Emilem Stępniem. Jednak trzy lata później para sformalizowała rozwód. Obecnie Dorota Rabczewska jest w związku z Dariuszem Pachutem. Para rzadko chwali się życiem prywatnym. Wiadomym jest jednak, że przenoszą swoją relację na kolejne etapy zaangażowania. 

Kilka lat temu Doda dostała własny program w stacji telewizyjnej Polsat “Doda. 12 kroków do miłości”, gdzie w rozmowie z terapeutą wyznała, że jej pierwszy mąż, Radosław Majdan dopuszczał się zdrad pozamałżeńskich. 

Byłam 12 lat młodsza, miałam 20 lat (...) mijały się w drzwiach, jak tylko wyjeżdżałam na koncert. Bardzo ko kochałam - opowiadała.

Co Wy na to?

Doda, fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek, fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek, fot. KAPiF