Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda ściągnęła Michała Szpaka do swojego programu! Szybko pokazał, kto jest gwiazdą
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 18.09.2023 20:44

Doda ściągnęła Michała Szpaka do swojego programu! Szybko pokazał, kto jest gwiazdą

Michał Szpak w programie Dody, fot. KAPIF/Świat gwiazd
Michał Szpak w programie Dody, fot. KAPIF/Świat gwiazd

Michał Szpak w programie Dody. Wokalista niespodziewanie pojawił się na planie reality “Dream Show”. Tak się wypowiadał, że o gwieździe nie powiedział ani słowa.

Doda. Dream Show – o czym jest program?

4 września ruszył nowy program z udziałem Dody. Tym razem Polsat przygotował dla widzów reality-show, w którym piosenkarka pokazuje przygotowania do swojej nowej trasy “Aquaria Tour”. Publiczność ma okazję poznać artystkę z nieznanej strony. Dowiadujemy się, jak naprawdę wygląda praca artysty i ile trudu musi włożyć, by zagrać koncerty marzeń.

W “Doda. Dream Show” pojawiają się niespodzianki w postaci gości, których nikt by się nie spodziewał. Już teraz głośno jest o wizycie Mai Sablewskiej, która wpadła na plan jednego z odcinków.

Doda i Dariusz Pachut... jednak razem?! Jedno zdjęcie zdradza wszystko. Teraz dopiero się zacznie Doda ujawnia prawdę o rodzonym bracie! Cała Polska usłyszała, co jej zafundował. "Nie chcę mieć z nim nic wspólnego"

Maja Sablewska w programie Dody "Dream Show"

Chociaż Doda w 2011 roku powiedziała, że “nigdy nie poda ręki” byłej menadżerce, to z czasem jej stosunek do niej uległ zmianie. Dziś znów ze sobą rozmawiają, a w programie wokalistki będą wspominać czasy, w których ze sobą współpracowały. To właśnie wtedy – w okresie, gdy Doda wydała płytę “Diamond Bitch” – Sablewska dbała o jej wizerunek.

Ja już wcześniej miałam z nią dobry kontakt, tylko ja nie muszę o tym głosić i wszystkim oświadczeń o tym pisać w mediach, że z tą osobą się pogodziłam, z tą i z tą. Ja to robię dla siebie i dla swojego komfortu psychicznego, zwłaszcza że przeżyłyśmy dużo rzeczy. A nawet gdybym tego nie zrobiła to i tak bym ją zaprosiła do reality, bo ona pamięta różne rzeczy, których ja nie pamiętam, kiedy ja zaczęłam budować swoją karierę i show-biznes, a show-biznes zaczął budować mnie. 

Doda i Maja Sablewska, fot. KAPIF
Doda i Maja Sablewska, fot. KAPIF
Doda i Maja Sablewska, fot. KAPIF
Doda i Maja Sablewska, fot. KAPIF

Zanim jednak zobaczymy, co Maja powie o Dodzie na antenie Polsatu, byliśmy świadkami wizyty Michała Szpaka.

Michał Szpak w programie Dody. Co mówił?

Mało kto spodziewałby się piosenkarza w reality-show Dody – w końcu w przeszłości niewiele mieli ze sobą wspólnego. Tymczasem Szpak dostał kilkanaście sekund na wizji. 

W studiu, w którym kręcone są rozmowy z gośćmi, Szpak wskazał prawdziwą gwiazdę odcinka – wypowiedział się jedynie na temat… stylisty, który pomaga Dodzie w przygotowaniach do jej najnowszej trasy. Opowiedział, dlaczego ceni sobie współpracę z Michałem Pańszczykiem, który od kilku lat dba o jego image. Nie mógł się go nachwalić, co tylko potwierdza fakt, że Dorota pracuje tylko z najlepszymi w branży.

Fani nie ukrywają, że liczyli, iż Szpak wypowie się na temat Dody. Ten jednak konkretnie i profesjonalnie skupił się na wątku, którego był bohaterem.

Michał Szpak w programie Dody, fot. Świat gwiazd
Michał Szpak w programie Dody, fot. Świat gwiazd

Koncerty Dody ruszą 7 października. Wszystkie zagra w Warszawie po to, by “każdy fan dostał tę samą jakość”.

Doda.jpg
Doda, fot. KAPIF
Doda.jpg
Doda, fot. KAPIF
Doda.png
Doda, fot. KAPIF