Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dominika Chorosińska wrzuca zdjęcia z mszy
Karolina Kurek
Karolina Kurek 20.05.2024 10:21

Dominika Chorosińska wrzuca zdjęcia z mszy

Dominika Chorosińska
fot. Instagram

Dominika Chorosińska często zabiera głos w mediach na temat wiary. Niedawno posłanka PiS pochwaliła się zdjęciem z mszy świętej, gdzie spotkała gwiazdę stacji telewizyjnej Polsat. Nie wiedzieliśmy, że są ze sobą tak blisko.

Dominika Chorosińska w mediach

Dominka Chorosińska przed laty była aktorką. Ukończyła PWST w Krakowie, a potem zyskała popularność dzięki roli w serialu “M jak miłość”. Ma na koncie występy w takich produkcjach jak “Prawo Agaty”, “Na wspólnej”, “Barwy szczęścia”, “Ojciec Mateusz”, czy “Smoleńsk”. 

W międzyczasie postanowiła spróbować swoich sił na arenie politycznej. W 2019 roku Chorosińska dostała się do Sejmu IX kadencji z listy PiS, co udało jej się powtórzyć cztery lata później. Znana jest ze swoich konserwatywnych poglądów. 

Jesienią 2023 roku była kandydatką na ministra kultury w rządzie Mateusza Morawieckiego. Ten jednak nie uzyskał poparcia większości w sejmie, dlatego Chorosińska pożegnała się ze stanowiskiem po zaledwie dwóch tygodniach. Na koniec otrzymała jednak odprawę w wysokości ponad 12. tysięcy złotych. 

Burza pod zdjęciem Chorosińskiej z komunii Jana Pawła. "Czy to ten syn ze zdrady?" Dominika Chorosińska zwróciła się do Tuska! Komentuje zmiany w TVP. Zdjęcie i wpis wywołają międzynarodowy skandal

Małżeństwo Chorosińskiej

Dominka i Michał Chorosińscy poznali się podczas studiów w PWST w Krakowie. Para doczekała się razem pięciorga dzieci. Członkini partii PiS ma jeszcze jednego syna, który jest owocem jej zdrady. W trakcie trwania małżeństwa, Dominika Chorosińska wdała się w romans z Tomaszem Hynkiem. 

Mąż jednak wybaczył jej “skok w bok”, a chłopca, którego urodziła, wychowuje dziś jak własnego. Jego wyrozumiałość może wynikać z faktu, że sam dopuścił się zdrady małżeńskiej. Posłanka w rozmowie z tytułem “Życie na gorąco” wyjawiła, komu zawdzięcza uratowanie tego związku:

Najpierw zaczęła mnie rozsadzać tęsknota za sakramentami. Pewnego dnia na targach książki przypadkowo natknęłam się na Dzienniczek s. Faustyny. Przeglądając go, znalazłam zdanie, że mogą przyjść do mnie najwięksi grzesznicy. Poczułam, że zalewa mnie strumień boskiej miłości. Dziś uważam, że to m.in. s. Faustyna uratowała moje małżeństwo.

Chorosińska z gwiazdą Polsatu na mszy świętej

Dziś Chorosińska bardzo często podkreśla publicznie, jak ważna jest dla niej wiara. W minioną niedzielę udała się Sanktuarium na Mariankach w Górze Kalwarii, gdzie uczestniczyli we mszy świętej ku czci św. o. Stanisława Papczyńskiego. 

Była aktorka podzieliła się zdjęciem z nabożeństwa w mediach społecznościowych. Pochwaliła się, że podczas uroczystości poznała gwiazdę stacji telewizyjnej Polsat, czyli restauratora Wojciecha Modesta Amaro. Członkini Prawa i Sprawiedliwości i jej mąż zrobili sobie zdjęciem z nim i jego żoną, Anetą. Tego dnia były juror programu “Top Chef” dawał w tym miejscu świadectwo wiary. 

Relacja z mszy świętej została udostępniona na platformie YouTube., gdzie pod koniec nabożeństwa można zauważyć, że Dominika Chorosińska wyciąga telefon i robi zdjęcie biorących w nim udział. 

Dominika Chorosińska i Wojciech Modest Amaro, fot. Instagram
Dominika Chorosińska i Wojciech Modest Amaro, fot. Instagram
Dominika Chorosińska, fot. Instagram
Dominika Chorosińska , fot. Instagram