Swiatgwiazd.pl
Dominika Tajner

East News / TRICOLORS

Dominika Tajner przygotowuje się do oktagonu. Z kim chciałaby walczyć?

29 Maja 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Dominika Tajner jakiś czas temu wystąpiła w Tańcu z gwiazdami. Była żona Michała Wiśniewskiego najwyraźniej zapałała pasją do sportu. Nic dziwnego, adrenalina i satysfakcja, jaką daje współzawodnictwo, mogą wciągnąć na dobre. Przed nią nowe wyzwanie. Czy stanie do walki w oktagonie?

  • Dominika Tajner jest byłą żoną Michała Wiśniewskiego. Gdy polskie media obiegła wiadomość o ślubie córki słynnego trenera skoczków narciarskich ze znanym wokalistą, wydarzenie to znalazło się w centrum zainteresowania.

  • Jakiś czas temu Dominika wzięła udział w Tańcu z gwiazdami. Najwidoczniej pokochała sport i rywalizację na tyle, że postanowiła podjąć kolejne wyzwanie.

  • Jak donosi informator serwisu Pomponik.pl, Dominika Tajner dostała propozycję walki od jednej z federacji. Co więcej, zgłosiła już nawet kandydatki na swoje wymarzone rywalki.

Dominika Tajner już nie raz wzbudzała ogromne zainteresowanie mediów. Chociaż wcześniej było to głównie za sprawą jej małżeństwa z Michałem Wiśniewskim i udziału w popularnym tanecznym show, tym razem celebrytka przyszykowała coś zupełnie innego.

Dominika Tajner zawalczy w oktagonie?

Dominika Tajner realizuje się na wielu płaszczyznach. Próbowała swoich sił nie tylko w tańcu, ale także w biznesie. Jak donosi Pomponik, jakiś czas temu wiązała przyszłość z branżą ślubną, potem przerzuciła się na pisanie książki.

Jak w życiu każdego z nas, tak i w życiu celebrytów pojawia się wiele zwrotów akcji. Tym razem tym zwrotem w planach Dominiki Tajner okazują się sztuki walki. Gwiazda dostała propozycję od jednej z federacji. Już niedługo możemy zobaczyć ją na ringu!

- Pewna federacja zgłosiła się trzy tygodnie temu do Tajner z propozycją walki. Nie spodziewali się, że gwiazda tak szybko podłapie temat i praktycznie z marszu zgodzi się na udział w przedsięwzięciu - przekazał Pomponikowi jeden z informatorów.

Magda Gessler

„Kuchenne rewolucje” na Śląsku. Kucharz wydał zaskakujące oświadczenie

CZYTAJ DALEJ

To jeszcze nie koniec rewelacji. Jak poinformował Pomponik, Dominika zgłosiła już nawet własne propozycje, z kim mogłaby się zmierzyć. Możecie być zaskoczeni. Wybór jest podyktowany dawnymi porachunkami.

Z kim zmierzy się Dominika Tajner?

Jak donosi Pomponik, pierwszą kandydatką, jaką zaproponowała federacji Tajner, była jedna z pierwszych żon Michała Wiśniewskiego. Skąd taka decyzja? Rzekomo między Paniami jakiś czas temu wybuchł pewien konflikt, który do dzisiaj mógł zostać nierozstrzygnięty.

Federacja zdążyła już skontaktować się z potencjalną rywalką. Niestety ta odmówiła. Według doniesień miała uznać, że to nie jej poziom.

Tajner jednak nie dała za wygraną. Podała kolejną propozycję. Tym razem jej wymarzoną rywalką okazała się jedna z dziennikarek, z którą kiedyś pokłóciła się o artykuł. Jak sugeruje Pomponik, dla Dominiki wygrana z tą kandydatką byłaby jak symboliczna wygrana z mediami. Podobno celebrytka chciałaby uporać się z fake newsami na swój temat, które swego czasu były stałymi tematami plotkarskich rubryk. Walka byłaby zatem karą dla dziennikarki, która pozwoliła sobie na zbyt wiele.

Czy córka Apoloniusza Tajnera ostatecznie stanie w oktagonie i udowodni przeciwniczce swoją rację? Możliwe, że przekonamy się już niedługo.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pomponik.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >