Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dorota Wellman debiutuje w nowym programie i wbija szpilę premierowi. Internauci: "Z klasą"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 28.02.2023 16:59

Dorota Wellman debiutuje w nowym programie i wbija szpilę premierowi. Internauci: "Z klasą"

Dorota Wellman
kadr z programu "Kto to wie?", prod. TVN, fot. KAPiF

Dorota Wellman zaprezentowała się w roli prowadzącej nowego teleturnieju "Kto to wie?" emitowanego w TVN. Podczas premierowego odcinka przed widzami pokusiła się o kąśliwy komentarz w stronę premiera.

Niedawno prezenterka zmierzyła się z dodatkowymi obowiązkami w stacji telewizyjnej, z którą współpracuje od prawie dwóch dekad. Tym razem połączyła się z widzami, by sprawdzić ich intuicję na temat innych Polaków.

Dorota Wellman w nowym teleturnieju TVN

Stacja zaoferowała widzom nowy program, którego uczestnicy biorą udział w grze o wielkie pieniądze bez wyjścia z domu. Dorota Wellman łączy się przez komputer z czterema bohaterami, którzy odpowiadają na pytania dotyczące upodobań Polaków.

Po każdym etapie odpada jeden z kandydatów z najmniejszą ilością punktów. W finale pozostaje jedna osoba, która ma szansę zgarnąć nawet 20 tysięcy złotych. W poniedziałek odbył się premierowy odcinek teleturnieju.

Dorota Wellman z chęcią rozmawiała z uczestnikami, a nawet pokusiła się o drobny pstryczek w nos w kierunku premiera. Internautom nie umknęła jej uwaga.

Sara James przeszła operację. Co dalej z jej karierą?

Dorota Wellman żartuje z premiera

Jednym z uczestników teleturnieju był Tomek, który pokazał się widzom prosto ze swojego salonu w Poznaniu. Prezenterka od razu zwróciła uwagę na zamknięte drzwi za mężczyzna, na co on obiecał je otworzyć po dojściu do finału.

Na kolejnych etapach uczestnik radził sobie coraz lepiej, zyskując pokaźną sumę możliwej nagrody. W półfinale Dorota Wellman postanowiła przypomnieć mu o układzie i przy okazji wbić szpilę premierowi.

A pamiętaj Tomek, że obiecałeś mi, że jakby co drzwi mi pootwierasz i zajrzymy do wnętrza. Trzeba spełniać obietnice, nie być jak premier — rzuciła na wizji prowadząca.

Choć wypowiedź trwała zaledwie kilka sekund, internauci zdążyli wychwycić żart prezenterki. W mediach społecznościowych pogratulowali jej wykorzystania sytuacji oraz debiutu w nowej roli.

Przytyk w stronę premiera to strzał w dziesiątkę. Z klasą, ale jednak żarcik.

— Świetny program.

— Super gra i ukochana pani Dorota — komentowano.

Dorota Wellman jasno o stosunku do władzy

Dziennikarka nie ukrywa, że obecna władza nie napawa ją optymizmem. W wywiadach zdradziła, że sytuacja w Polsce spędza jej sen z powiek ze względu na dorosłego syna.

Sama wykorzystuje telewizyjną popularność, by co jakiś czas nawet w symboliczny sposób okazać swój sprzeciw wobec postaw polityków. Dorota Wellman śmiało mówi o wartościach i przekonaniach, nawet jeśli często nie pokrywają się one z wizją przekazywaną przez obecny rząd.

Zobacz zdjęcia:

Dorota Wellman (5).jpg
Kadr z programu "Kto to wie?", prod. TVN

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.