Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dramat Edyty Górniak w Indonezji. Nie może wrócić do kraju. Koszmar na lotnisku
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 21.04.2024 09:17

Dramat Edyty Górniak w Indonezji. Nie może wrócić do kraju. Koszmar na lotnisku

Edyta Górniak
fot. KAPiF/Instagram

Edyta Górniak przez ostatnie miesiące relacjonowała fanom w mediach społecznościowych pobyt na Indonezji. Po zasłużonym wypoczynku zamierzała wrócić do obowiązków, jednak na jej drodze pojawiły się poważne problemy. Co się stało?

Edyta Górniak wyjechała za granicę

Po serii występów zwieńczonych sylwestrowym koncertem w Dwójce Edyta Górniak postanowiła nieco zwolnić tempo. Zapowiedział wielomiesięczną przerwę w karierze, by skupić się na zdrowiu i wyciszeniu. W tym celu udała się do egzotycznej Indonezji.

Odpoczynek to jest moje wielkie marzenie po tak intensywnym sezonie. Nie pierwszy raz miałam taki maraton, ale bardzo mocno czuję to w kościach i w sprawach związanych ze zdrowiem. […] Muszę odpocząć, więc jak 1 stycznia wyłączę telefon, to nie będzie mnie do kwietnia, no, chyba że pojawią się jakieś megaprojekty - zapowiadała w rozmowie z "Super Expressem".

I faktycznie Edyta Górniak nie pojawiała się w polskiej telewizji. Wyjątkiem był jedynie koncert Polsatu, na którym wykonała piosenki ze znanych filmów Disneya. Jak zatem spędziła ostatnie miesiące? W mediach społecznościowych nie zabrakło rajskich kadrów.

Sensacja przed Eurowizją 2024. Edyta Górniak jednak wystąpi?! TVP szykuje prawdziwą bombę Syn Edyty Górniak chciał przejść na Islam. Wspomniał o Koranie

Edyta Górniak ma kolejne plany po wakacjach. Co przygotowała?

Piosenkarka na długo wyczekiwanym odpoczynku spędziła tegoroczną Wielkanoc, a także dwudzieste urodziny syna, Allana. W mediach społecznościowych chętnie dzieliła się z fanami widokiem rajskich plaż, a także natchnionymi słowami. Każdy odpoczynek jednak dobiega końca.

Niedługo Edyta Górniak będzie świętowała 30. rocznicę występu na Eurowizji. To tam przeszła do historii z utworem "To nie ja" za który uzyskała 2. miejsce. Od dekad nikt nie zbliżył się nawet do jej sukcesu. Piosenkarka planowała uczcić datę już w Polsce. Ponadto zamierzała zaskoczyć fanów kolejną twórczością.

Chciałabym, żeby przez ten jubileusz to był muzyczny rok. Zobaczymy na ile pozwoli mi proces kreatywny w dzisiejszych brutalnych czasach, które są trudne dla artystów - powiedziała pod koniec marca w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Jej dotychczasowe plany muszą jednak zostać wstrzymane. Edyta Górniak spotkała się z poważnymi przeszkodami na lotnisku. Przez dramatyczną sytuację nie może wrócić do kraju. Z czym mierzy się po zakończonym urlopie?

Edyta Górniak nie może wrócić do kraju. Ogromne problemy na lotnisku

Gwiazda była już na lotnisku, gotowa do lotu, gdy dowiedziała się, że nie opuści kraju. Wszystko przez warunki atmosferyczne, które ogarnęły Dubaj. Edyta Górniak miała mieć przesiadkę w kraju objętym kataklizmem i powodzią. Niestety dołączyła do tysięcy pasażerów, którzy nie opuszczą Indonezji.

Sytuacja jest dosyć poważna, ponieważ azjatyckie państwo od dawna nie mierzyło się z takimi opadami deszczu i burzami. Edyta Górniak musi uzbroić się w cierpliwość.

Edyta próbowała dostać się do kraju kolejnego dnia, ale to też okazało się niemożliwe. Razem z kilkuset tysiącami ludzi jest na liście oczekujących na lot - wyznała osoba z otoczenia artystki "Super Expressowi.

Nieoczekiwanie będzie musiała nieco przedłużyć swój urlop wypoczynkowy. Fani mają jednak nadzieję, że uda jej się wrócić przed tegorocznym konkursem Eurowizji, by wspólnie cieszyć się z muzycznego święta. Tym razem nasz kraj reprezentuje Luna z utworem "The Tower".

Całą rozmowę z Edytą Górniak zobaczysz poniżej:

Edyta Górniak
Edyta Górniak utknęła na rajskich wakacjach, fot. Instagram
Edyta Górniak
Edyta Górniak utknęła na rajskich wakacjach, fot. KAPiF

Źródło: SE