Swiatgwiazd.pl
Magda Gessler pokazała swoją pierwszą miłość

Instagram.com/magdagessler_official

Dzień Dziecka 2021. Magda Gessler pokazała zdjęcie ze swoją pierwszą miłością

1 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Dokładnie dziś, czyli 1 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji wiele gwiazd wraca pamięcią do czasów dzieciństwa i publikuje w sieci zdjęcia z tamtych lat. Na podobny krok zdecydowała się również Magda Gessler. Korzystając z okazji, restauratorka przedstawiła swoim obserwatorom pewną wyjątkową osobę.

  • Magda Gessler to jedna z wielu gwiazd, które świętują dziś Dzień Dziecka

  • Z tej okazji restauratorka zamieściła w sieci zdjęcie z dzieciństwa

  • Na fotografii małej Madzi towarzyszy Wojtek – jej pierwsza miłość

Międzynarodowy Dzień Dziecka to wyjątkowe święto sprawiające radość nie tylko małym, ale i tym trochę większym. To dzień, w którym często nawet dorośli wracają pamięcią wstecz i wspominają swoje dzieciństwo, wygrzebując z szaf stare albumy. Sentymentalnymi znaleziskami często dzielą się z innymi.

Magda Gessler świętuje Dzień Dziecka

Co roku 1 czerwca w mediach społecznościowych nie można narzekać na brak publikowanych zdjęć. Na zamieszczanie popularnych fotografii z dzieciństwa decydują się między innymi gwiazdy. W tym roku szczególną uwagę przyciąga instagramowy wpis Magdy Gessler. Znana z „Kuchennych rewolucji” restauratorka zamieściła zdjęcie, do którego nie pozuje sama.

Zdjęcie Magdy Gessler zostało opatrzone specjalnymi hasztagami. Można z nich wywnioskować, że powrót do przeszłości nie był przypadkowy, a fotografia pochodzi z jej autobiografii. Przypomnijmy, że książka od niedawna jest już dostępna w księgarniach.

- #dziendziecka #ksiazkamagda – czytamy na Instagramie.

pjimage (9)

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski zamieszkają razem. "Jest zachwycona, że teraz to ona jest otoczona opieką"

CZYTAJ DALEJ

Pierwsza Miłość Magdy Gessler

To jednak nie wszystko. Oprócz hasztagów pod zdjęciem Magdy Gessler znalazł się bowiem krótki, acz treściwy opis. Kilkoma zdaniami restauratorka postanowiła wyjaśnić swoim obserwatorom, kto towarzyszy jej na archiwalnym zdjęciu. Okazuje się, że to chłopiec o imieniu Wojtek – pierwsza miłość Madzi z dzieciństwa.

- Dziecięca, pierwsza miłość. Wojtek, sąsiad z ulicy Brzozowej. Pamiętacie swoją miłość z dzieciństwa, kochani? – pyta restauratorka we wpisie.

Dzień Dziecka to doskonały moment na wyszukiwanie w starych albumach takich fotografii. Jednak Magda Gessler z pewnością nie zakończy na tym świętowania tego wyjątkowego dnia. Gospodyni „Kuchennych rewolucji” jest przecież mamą i babcią. Lara, Tadeusz i Nela są dla niej całym światem.

Lara Gessler złożyła życzenia z okazji Dnia Dziecka

Dzień Dziecka w Mediach społecznościowych uczciła także Lara Gessler. Córka Magdy Gessler opublikowała w sieci uroczą fotkę, którą opatrzyła krótkimi życzeniami okolicznościowymi. Posta zebrał wiele reakcji.

- Dzieciaki! Wszystkiego najlepszego dla Was wszystkich! Zróbcie dziś coś, co od małego sprawiało Wam dużą frajdę. I duuużo tulajcie – napisała na Instagramie.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >