Swiatgwiazd.pl > Newsy > Edward Miszczak szczerze o planach na program Polsatu. W tle zupełnie nowy format
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 07.02.2023 17:06

Edward Miszczak szczerze o planach na program Polsatu. W tle zupełnie nowy format

Edward Miszczak
fot. KAPiF

Edward Miszczak od 16 stycznia 2023 roku oficjalnie jest prezesem stacji Polsat. Szykują się wielkie zmiany, a niektórych wciąż ciekawi, czy programy z TVN-u będą inspiracją dla Miszczaka do stworzenia nowych formatów. Okazuje się, że taka szansa istnieje.

Podczas uroczystej prezentacji wiosennej ramówki Polsatu nie mogło zabraknąć nowego prezesa, Edwarda Miszczaka. Udzielił on kilku wywiadów, a jedna z przekazanych przez niego informacji szczególnie zwróciła naszą uwagę.

Edward Miszczak i wielkie zmiany w Polsacie

Przejście Edwarda Miszczaka z TVN-u do Polsatu odbiło się szerokim echem. W podobnym czasie ogłoszono również wielkie zmiany w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Odejście Katarzyny Skrzyneckiej z produkcji wywołało spore zamieszanie i jednocześnie zaniepokoiło wiernych fanów muzycznego show.

Z kolejnymi dniami na jaw wychodziły kolejne zaskakujące wieści. Piotr Gąsowski zdecydował się odejść z programu, by okazać wsparcie Kasi. Tym samym angaż w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" otrzymał Maciej Rock, który poprowadzi format razem z Maciejem Dowborem.

Czy to koniec zmian? Oczywiście, że nie. "Love Island" zostało przeniesione do Czwórki, a niedługo później pojawiło się zaciekawienie formatem "Top Model", który widzowie mogą śledzić TVN. Sam Edward Miszczak uwielbia tę produkcję. Czy jest więc cień szansy, że podobne show zawita na antenie Polsatu?

Edward Miszczak o "Top Model"

Podczas oficjalnej prezentacji wiosennej ramówki Polsatu Edward Miszczak udzielił kilku wywiadów. Podczas rozmowy z reporterką serwisu Jastrząb Post odniósł się do programu "Top Model", który jak sam wyznał, bardzo lubi.

Dziennikarka postanowiła więc dopytać, czy podobny format pojawi się również w Polsacie, na co prezes odpowiedział, że tym razem wymyśliłby coś nowego.

Nie chcę tak analizować, bo ja kocham ten program. Wiele nad nim pracowałem. On łamie pewne obyczaje i stereotypy, pewne sytuacje, które występują wśród młodych ludzi. On jest najlepszą fotografią tego, co wśród młodych ludzi się dzieje. Więc gdybyśmy mieli taki program, to pewnie nie byłbym przeciwny. Ale nie będę nic kopiował. Na pewno wymyślimy coś nowego — wyznał Miszczak. To nie pierwszy raz, kiedy Edward, mówiąc o programach, stawia na nowości. Niegdyś przekazał, że nie planuje przenosić do Polsatu swoich praktyk, które stosował w poprzedniej stacji.

Zobacz zdjęcia:

Edward Miszczak
Edward Miszczak, fot. PISF, CC BY 2.0 , via Wikimedia Commons

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Aktor "M jak miłość" w "Pierwszej miłości". Krystian Wieczorek ma nową pracę

  2. Aktor "M jak miłość" i "Pierwszej miłości" popełnił samobójstwo. Zostawił list, który pozostaje wielką tajemnicą

  3. Jak dziś wygląda Filip z "Rodziny zastępczej"? Metamorfoza Sergiusza Żymełki

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: jastrzabpost.pl