Swiatgwiazd.pl

fot. KAPiF

Poprowadzą śniadaniówkę? Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski w TVN

3 Lutego 2023

Autor tekstu:

Natalia Cieślak

Katarzyna Skrzynecka pojawiła się w studiu "Dzień dobry TVN", a producenci śniadaniówki zaskoczyli widzów i podczas wywiadu połączyli się z Piotrem Gąsowskim. Szykuje się wielki transfer?

Edward Miszczak był na wiosennej ramówce Polsatu, gdy w konkurencyjnej stacji pojawiły się byłe gwiazdy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Ich wymiana zdań daje dużo do myślenia.

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowki w "Dzień dobry TVN"

Katarzyna Skrzynecka gościła w śniadaniówce TVN, by opowiedzieć, jakie nowości pojawią się w teatrze Capitol. Wywiad odbył się w tym samym dniu co wiosenna ramówka Polsatu. Podczas rozmowy producenci śniadaniówki zaskoczyli aktorkę i połączyli się z jej dobrym przyjacielem, Piotrem Gąsowskim. Jego wypowiedź wzbudziła zaciekawienie.  Dzień Dobry TVN, dzień dobry Kasiu. Bardzo cieszę się, że widzę Cię w mojej ulubionej telewizji śniadaniowej! [...] Kasiu, za dużo nie mów, no bo wiesz… Całuję Cię prosto w serducho – powiedział Gąsowski.

Jakiś czas temu krążyły plotki, że Skrzynecka i Gąsowski zostaną jedną z par gospodarzy śniadaniówki Polsatu, temat jednak ucichł. Miszczak podczas ramówki zapewnił, że lubi Katarzynę Skrzynecką i w przyszłości nie wyklucza współpracy z nią.

To nie była żadna zemsta. Trzeba było podjąć jakieś decyzje kosmetyczne i tak się zdarzyło. Ale jeśli będzie kiedyś chciała, to na pewno z jakąś propozycją do niej wrócę powiedział Miszczak w rozmowie dla party.pl.

Teraz pojawiają się głosy, że lubiany duet może dołączyć do grona prowadzących "Dzień Dobry TVN".

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowki: przyjaciele od lat

Nie jest tajemnicą, że Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski przyjaźnią się od lat. Nieczęsto w show-biznesie zdarza się tak długa i trwała relacja. Na koncie mają wiele wspólnych projektów, m.in. wzięli udział w odcinku specjalnym "Magazynu kryminalnego 997", a nawet współprowadzili "Taniec z gwiazdami". Para przyjaciół również grała razem wielu spektaklach. 

– Ale mówiąc poważnie, od tylu lat jestem Kaśką zachwycony. Teraz gdy pracujemy na planie „Polskiego turnieju wypieków”, nie zawsze trzymamy się tekstu. Improwizujemy z naszym sytuacyjnym poczuciem humoru, a gdy umknie mi jakieś słowo i na moment zamilknę, ona momentalnie przechwytuje wątek – powiedział Gąsowski w rozmowie z kobieta.pl w 2013 roku.

Przypominamy, że zwolnienie Katarzyny Skrzyneckiej jako jurorki z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" odbyło się szerokim echem w mediach. Następnie współprowadzący program Piotr Gąsowski również postanowił rozstać się z programem w geście solidarności z przyjaciółką. Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Prawdę o prywatnym życiu Olgi Tokarczuk zna mało kto. Ślub brała dwa razy, syn zamiast komunii miał "inicjację"

  2. Wyglądała pięknie, ale tylko spójrzcie, co założyła na nogi. Tak przyszła na ramówkę Polsatu

  3. "Matki, żony i kochanki": Jak dziś wyglądają gwiazdy serialu?

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Edyta Górniak stanowczo zareagowała na rozwód Joanny Krupy. Złożyła jej obietnicę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Marcin Hakiel broni swojej partnerki, dosadna odpowiedź tancerza. "Nie mam się czego wstydzić"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Adrianna Biedrzyńska przed laty została porwana przez psychofana. Potem śledził jej córkę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Magda Mołek punktuje Wojewódzkiego po pytaniu do Szelągowskiej. Nazwała go "dziadersem"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wydał kolejne oświadczenie, mówi o przestępstwie. "Padłem ofiarą"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Ewa Minge uderza w Królikowskiego i broni Opozdy. "Sprawa dla prokuratury, zwyczajne znęcanie"
Czytaj więcej >
Natalia Cieślak

Z zamiłowania redaktorka lubiąca wyzwania i rozmowy z ludźmi. Prywatnie miłośniczka gotowania z modernistycznym podejściem i pasjonatka podcastów kryminalnych. 

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]