Swiatgwiazd.pl > Newsy > Edward Miszczak szykuje kolejne zmiany w Polsacie. Ma w planach nowy format
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.04.2023 09:00

Edward Miszczak szykuje kolejne zmiany w Polsacie. Ma w planach nowy format

Edward Miszczak
fot. KAPiF

Edward Miszczak od objęcia posady dyrektora programowego Polsatu wprowadził wiele zmian, które spotkały się z różnym odbiorem internautów. Teraz szykuje kolejną nowość. Taka decyzja może zagrozić konkurencyjnej stacji.

Wygląda na to, że prezes stacji ma jasny plan jak poprawić oglądalność i przyciągnąć do siebie widzów. Teraz pojawiła się propozycja konkurencyjnej produkcji popularnego programu TVP. Czy nowy format przyciągnie kolejnych odbiorców?

Edward Miszczak chce stworzyć konkurencję dla TVP

Wśród telewizyjnych gigantów prym wiodą TVP, TVN oraz Polsat. Każda ze stacji przyciąga widzów innymi programami, jednak pierwszy z wymienionych zdecydowanie stworzyła propozycje dla widza w każdym wieku. Jednym z najpopularniejszych programów jest m.in.: "Sanatorium miłości", w którym seniorzy poszukują prawdziwej miłości.

Wygląda na to, że Edward Miszczak pozazdrościł sukcesu konkurencji, ponieważ szykuje nowy program z udziałem dojrzałych uczestników. Czegoś takiego widzowie Polsatu jeszcze nie widzieli.

"Pytanie na śniadanie". Znamy partnera Anny Popek, co dalej z Idą Nowakowską? Tylko u nas komentarz prezenterki

Na czym polegałby nowy program o seniorach?

Jak donosi Plejada, Edward Miszczak chce wcielić w życie projekt "The Fittest Pensioner". Norweski format sprawdził się w Skandynawii, a teraz ma dotrzeć również do Polski. Dziesięciu śmiałych seniorów zostanie zamkniętych pod jednym dachem, by konkurować między sobą w różnych dziedzinach.

Zadanie jest proste. Udowodnić, że jest się najsprawniejszym ze wszystkich. Możemy więc liczyć na masę emocji oraz radości z widoku nadal aktywnych seniorów.

Obecne zmartwienia stacji Edwarda Miszczaka

Konkurencyjny program z pewnością przyciągnąłby widzów Polsatu, jednak obecnie zarząd skupia się na dotychczasowo popularnych programach. Już niedługo zobaczymy kolejną odsłonę "Tańca z gwiazdami", a Edward Miszczak robi wszystko, by następna edycja przebiła poprzednią.

Coraz bliżej jest także finał rozrywkowego "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Gwiazd z każdym tygodniem udowadniają, że są w stanie zaskoczyć widzów swoimi występami.

Zobacz zdjęcia:

Edward Miszczak (4).jpg
fot. KAPiF

Źródło: Plejada