Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Edyta Bartosiewicz i gwiazda disco-polo razem! Siedem lat czekała na ten moment
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 09.12.2023 18:51

Edyta Bartosiewicz i gwiazda disco-polo razem! Siedem lat czekała na ten moment

Edyta Bartosiewicz / Magda Narożna
Edyta Bartosiewicz z gwiazdą disco-polo, fot. KAPiF; Instagram

Edyta Bartosiewicz właśnie pokazała się publicznie z gwiazdą disco-polo. Takiej pary nie spodziewał się chyba nikt. Fani są wniebowzięci, a z wypowiedzi samych zainteresowanych bije ogrom sympatii. Co dokładnie się wydarzyło?

Edyta Bartosiewicz: związki, małżeństwo, rozwód

Edyta Bartosiewicz od lat odnosi sukcesy na polu muzycznym. Właśnie jest w trakcie nowej trasy koncertowej, która zaczęła się jesienią. O jej życiu uczuciowym wiadomo bardzo niewiele, poza tym, że jej małżeństwo zakończyło się rozstaniem.

Piosenkarka w 1990 roku poślubiła Leszka Kamińskiego, ówczesnego realizatora większości jej płyt. Początkowo łączenie pracy z życiem prywatnym szło jak z płatka. W 1991 urodził im się syn Aleksander. Pod koniec lat 90., kiedy chłopiec miał 8 lat, ich związek dobiegł jednak końca. Edyta wychowywała więc syna samotnie.

Teraz pojawiła się osoba, która obdarzyła ją publicznie szeregiem komplementów. Mamy wspólne zdjęcie, szczegóły poniżej.

Jakie było imię Edyty Bartosiewicz przed zmianą? Gwiazda zdradziła skrywany latami sekret Edyta Bartosiewicz w ogniu krytyki po żądaniach pod adresem Stanowskiego. "Chciałaś zabłysnąć"

Edyta Bartosiewicz pokazała się z NIĄ? Reakcje fanów

Bartosiewicz jest właśnie w trakcie trasy koncertowej „Solo act 2023 tour”. Jeden z ostatnich koncertów odbył się w Teatrze Nowym im. K. Dejmka w Łodzi. To właśnie tam zrobiono zdjęcie dwóch gwiazd, zdawałoby się stojących na przeciwległych biegunach muzycznych. Co je połączyło? Fani są zachwyceni.

  • Zazdroszczę!
  • Ślicznie.
  • To jest piękne – czytamy w komentarzach.

Wszystko z powodu Magdy Narożnej, gwiazdy zespołu Piękni i Młodzi, która specjalnie przybyła na koncert Edyty. Co wyznała? Jej słowa publikujemy poniżej.

Magda Narożna o Edycie Bartosiewicz: „Siedem lat czekałam”

Po koncercie w łódzkim teatrze Bartosiewicz podpisywała płyty i robiła sobie wspólne zdjęcia z fanami. Niespodziewanie okazało się, że jedną z jej bardziej oddanych fanek jest właśnie Narożna. Magda opublikowała na swoim Instagramie niezwykle czuły, emocjonalny wpis, skierowany do Edyty.

Siedem lat czekałam na kolejne spotkanie z moją Idolką ! Tak! Ja też mam idolkę. @edyta_bartosiewicz_official. Jej koncerty to magia, trzeba to przeżyć, by zrozumieć! Edytko, wspaniale Cię widzieć w życiowej formie (chociaż twój talent jest tak wielki, że zawsze w niej byłaś)! Jesteś dla mnie wzorem do naśladowania! A twoje fundamenty są tak silne, że nic i nikt nie jest ich w stanie naruszyć. Bądź zdrowa i szczęśliwa – czytamy we wpisie Narożnej.

Takie słowa z pewnością dodają sił i energii do dalszego tworzenia!

Edyta Bartosiewicz
Edyta Bartosiewicz, fot. KAPiF
Magda Narożna
Magda Narożna, fot. KAPiF
Edyta Bartosiewicz
Edyta Bartosiewicz, fot. KAPiF
Magda Narożna
Magda Narożna, fot. KAPiF