Swiatgwiazd.pl
Edyta Górniak o małżeństwie Krawczyków

TRICOLORS/East News

Edyta Górniak ujawnia sekrety małżeństwa Krawczyków. Zdradziła, jakim mężem był legendarny muzyk

28 Maja 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Małżeństwo Krzysztofa Krawczyka, od czasu jego śmierci, stale bryluje na świeczniku. Z każdym tygodniem na jaw wychodzi coraz więcej informacji na temat tego, co tak naprawdę działo się za zamkniętymi drzwiami. Teraz kolejną dozą ciekawostek podzieliła się "Diwa" polskiej sceny muzycznej, Edyta Górniak.

  • Śmierć Krzysztofa Krawczyka

  • Relacje muzyka z synem

  • Edyta Górniak o małżeństwie Krawczyków

W Wielkanocny Poniedziałek świat Polaków na moment się zatrzymał. To właśnie wtedy do mediów dotarła informacja o niespodziewanej śmierci Krzysztofa Krawczyka. Gwiazdor odszedł zaledwie dwa dni po tym, jak opuścił szpital, gdzie spędził kilka tygodni, walcząc z koronawirusem. Choć wirusa udało mu się pokonać, stało się najgorsze, a opinia publiczna do dziś nie potrafi pogodzić się z tak wielką stratą.

Nie mieli ze sobą kontaktu?

Krótko przed śmiercią gwiazdora pojawiły się informacje, jakoby ten od wielu miesięcy nie miał kontaktu z synem, Krzysztofem Krawczykiem Juniorem. Sprawa dopiero jednak po tragicznych zdarzeniach nabrała rozgłosu i dynamicznie przybierała na sile.

Doniesienia szybko skomentował sam Krawczyk Junior, potwierdzając, że nie miał kontaktu z ojcem i jednocześnie podkreślając, że to właśnie tata się nim nie interesował. Z kolei z informacji pojawiających się przed odejściem gwiazdora wynikało, że to potomek odtrącał jego troskę.

TVN

Wpadka TVN stała się hitem sieci. Dziennikarka pomyliła się na wizji

CZYTAJ DALEJ

Z każdym tygodniem afera nabierała rozpędu. Wyszło na jaw, w jak koszmarnych warunkach żyje Krawczyk Junior, który ze względu na swoje zdrowie, nie może podjąć zatrudnienia. Donoszono także o rzekomo złych stosunkach Ewy Krawczyk z Juniorem.

Równie wielkie poruszenie, co życie potomka legendy, budzi małżeństwo Krawczyków. Przez lata tworzyli zgrane i szczęśliwe małżeństwo, o czym sama Ewa Krawczyków wielokrotnie wspominała.

- Jest mi ciężko, bo przez 40 lat byliśmy razem przez 24 godziny na dobę. Teraz nie mam męża obok siebie i jest to dla mnie dramat. Przeżywam męki, bo nawet nie mogę go odwiedzić w szpitalu - mówiła, gdy muzyk jeszcze leżał w szpitalu.

Teraz o relacji Krawczyków wypowiedziała się Edyta Górniak.

Edyta Górniak zdradza sekrety małżeństwa Krawczyków

Chociaż od śmierci Krzysztofa Krawczyka minęły prawie dwa miesiące, przyjaciele i fani chętnie wspominają go na forum publicznym. O kilka słów pokusiła się ostatnio m.in. Edyta Górniak, która niejednokrotnie występowała z nim na jednej scenie.

- Mogłam obcować z nim jedynie w zakresie współpracy. Był bardzo ciepłą osobą. Zawsze uprzejmy, spokojny, łagodny. Podczas prób i przygotowań do naszego wystąpienia, zaskoczona byłam tym, jak panuje nad stresem. Jakby radość bycia z publicznością w żadnym stopniu go nie paraliżowała - wspominała.

Edyta Górniak odniosła się również do relacji, łączącej Krzysztofa z Ewą. Jak podkreśliła, do dziś nie potrafi zapomnieć tego, jak wzorowy tworzyli związek. Ich miłość była jedyna w swoim rodzaju, a oni - w każdej sytuacji byli dla siebie największym wsparciem.

"Diwa" wspomina Krawczyka, podkreślając, że był do szaleństwa zakochany w swojej żonie. Ona zaś miała ogromny wpływ na jego komfort artystyczny.

- Bardzo charakterystyczne dwie rzeczy, które zapamiętam, to jego wielka skromność i to, jak zawsze z zaufaniem i miłością był wpatrzony w swoją żonę, panią Ewę. W jakiś magiczny sposób wpływała na jego komfort artystyczny. Była na każdej próbie. Była przy nim zawsze - podkreślała Edyta Górniak w jednym z ostatnich wywiadów.

Śmierć legendy polskiej muzyki bez wątpienia jeszcze przez długi czas rodzić będzie ból i niezrozumienie.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Joanna Koroniewska obchodzi 43. urodziny. Pokazała archiwalne zdjęcie

  • Znany dziennikarz odchodzi z TVP. Powodem dwa zdania wypowiedziane na wizji

  • Nagle pojawiła się informacja o spadku dla syna Krzysztofa Krawczyka

Źródło: Jastrząb Post, Dorzeczy, Wirtualna Polska

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >