Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Edyta jest jedyną kobietą...". Rafał Brzozowski o znajomości z Górniak. Tym wyznaniem nie uciszy plotek o romansie
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 16.11.2023 08:16

"Edyta jest jedyną kobietą...". Rafał Brzozowski o znajomości z Górniak. Tym wyznaniem nie uciszy plotek o romansie

Rafał Brzozowski mówi o znajomości z Górniak, fot. KAPiF
Rafał Brzozowski mówi o znajomości z Górniak, fot. KAPiF

W mediach od kilku dni huczy o rzekomym romansie pomiędzy Edytą Górniak i Rafałem Brzozowskim. I choć piosenkarka w ostatnim czasie udzieliła wywiadu, w którym zaprzeczyła doniesieniom, słowa gospodarza “Jak to melodia?” dają do myślenia.

Rafał Brzozowski i Edyta Górniak mają romans?

Rafał Brzozowski i Edyta Górniak mają się ku sobie? To pytanie pojawia się ostatnio coraz częściej w nagłówkach portali show-biznesowych i tytułach artykułów kolorowych gazet. I choć sama piosenkarka zdążyła już zaprzeczyć, jakoby była obecnie w jakiejkolwiek romantycznej relacji, słowa jakie padły w jej rozmowie z “Na Żywo” nie pozostawiają złudzeń co do szczególnej sympatii do wokalisty.

Oczywiście, jest bardzo atrakcyjnym mężczyzną. Także szarmanckim i ujmującym. Trudno się czasem nie zarumienić - mówiła artystka.

Muzycy zbliżyli się do siebie podczas przygotowań do Eurowizji w 2021 r., podczas której Rafał Brzozowski wystąpił z piosenką “The Ride”. Laureatka drugiego miejsca w konkursie z 1994 r. postanowiła spędzić z nim trochę czasu i przekazać mu cenne wskazówki.

Edyta Górniak
Edyta Górniak, fot. KAPiF
"Najpiękniejszy głos i najpiękniejsza kobieta". Edyta Górniak świętuje 51. urodziny. Ona jest jak wino! Edyta Górniak rozpływa się nad Rafałem Brzozowskim. "Najkochańszy na świecie"

Rafał Brzozowski o Edycie Górniak

W rozmowie z “Faktem” Rafał Brzozowski wyznał, że ma w sercu ogromną wdzięczność wobec Edyty Górniak w związku z pomocą, jakiej udzieliła mu przed jego startem w Eurowizji.

Edyta jest jedyną kobietą, która podała mi rękę, gdy jadąc na Eurowizję, spotkałem się z falą hejtu. Postawiła cały swój muzyczny autorytet na szali i była ze mną, wspierała mnie, udzieliła rad. Bardzo mi pomogła. Znamy się od lat, ale zbliżyliśmy się podczas nagrań do "Jaka to melodia?" - tłumaczył wokalista.

Gwiazdor odniósł się również do pogłosek na temat jego romansu z diwą.

Rafał Brzozowski
Rafał Brzozowski, fot. KAPiF

Rafał Brzozowski o rzekomym romansie z Edytą Górniak

Rafał przyznaje, że każda plotka o ich romansie wywołuje uśmiech na jego twarzy. 

Pojawiło się między nami coś bardzo przyjaznego. Gdy czytam o naszych romansach, zawsze się uśmiecham - przyznał Rafał Brzozowski w ostatnim wywiadzie.

Piosenkarz nie szczędził komplementów pod adresem gwiazdy. Przekonywał, że bywa niezrozumiana, podczas gdy w pracy jest niezwykle profesjonalną osobą, a prywatnie wyjątkowo wrażliwą i pozytywnie nastawioną do otoczenia.

Bardzo ją lubię i szanuję, jest bardzo szczera i jest piękną kobietą, gdzie się nie pojawi, przyciąga uwagę, skupia innych na sobie - zaznaczył gwiazdor “Jaka to melodia?”.

Trzeba przyznać, że Rafał pięknie mówi o Edycie. Tak samo miło ona ocena ich znajomość. Trzeba przyznać, że takie komplementy na temat innego artysty to rzadkość w show-biznesie. Tutaj jednak widać, że Edytę i Rafała łączy piękna przyjaźń. 

Rafał Brzozowski
Rafał Brzozowski, fot. KAPiF
Edyta Górniak
Edyta Górniak, fot. KAPiF
Rafał Brzozowski
Rafał Brzozowski, fot. KAPiF

Źródło: “Na Żywo”, fakt.pl