Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tak Edyta Górniak świętuje urodziny. Allan zrobił jej piękny prezent. Tylko u nas zdjęcie niespodzianki!
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 14.11.2023 17:09

Tak Edyta Górniak świętuje urodziny. Allan zrobił jej piękny prezent. Tylko u nas zdjęcie niespodzianki!

Jak Allan uczcił urodziny Edyty Górniak?, fot. KAPIF/swiatgwiazd.pl
Jak Allan uczcił urodziny Edyty Górniak?, fot. KAPIF/swiatgwiazd.pl

Edyta Górniak 14 listopada świętuje urodziny. Z tej okazji syn przygotował dla niej piękną niespodziankę. Wiemy, jak Allan uczcił święto mamy oraz jakie prezenty jej wręczył. To trzeba zobaczyć.

Edyta Górniak ma urodziny

14 listopada jest szczególnym dniem dla Edyty Górniak i jej fanów. To właśnie wtedy, w 1972 roku, się urodziła. Już jako nastolatka udowodniła, że posiada ogromny talent wokalny, co szybko dostrzegł pierwszy producent “Metra”, a późniejszy menadżer piosenkarki – Wiktor Kubiak.

Zaledwie trzy lata po premierze pierwszej w historii polskiego powojennego teatru, prywatnej produkcji, Edyta została wybrana na reprezentantkę debiutującej na Eurowizji Polski. Jej wykonanie utworu “To nie ja” powaliło na kolana całą Europę, zapewniając jak dotąd najwyższe w historii naszych wykonawców, drugie miejsce.

Eurowizja otworzyła Edycie drzwi do światowej kariery. Na przestrzeni lat artystka wydała dwa albumy poza granicami ojczyzny. 

TYLKO U NAS: Edyta Górniak jest w związku z Rafałem Brzozowskim? Mamy oficjalny komentarz gwiazdy Edyta Górniak niczym anioł na scenie! Sukienka sporo odsłoniła, ale to fryzura rzuca na kolana

Intensywny sezon dla Edyty Górniak

Dziś Edyta jest jedną z największych gwiazd w kraju. Regularnie wypuszcza nowe piosenki i bierze udział w najróżniejszych muzycznych projektach. Tej jesieni mogliśmy oglądać ją w “Rytmach Dwójki”, gdzie dotarła aż do finału. Pojawiła się także w “Jaka to melodia?”, zaśpiewała na “Gali Nagród Mediów Publicznych 2023”, a już wkrótce umili widzom TVP bożonarodzeniowy czas.

15 listopada zostanie zarejestrowany świąteczny koncert Edyty Górniak, która w towarzystwie orkiestry wykona najpiękniejsze piosenki i kolędy. To pierwsza tego typu produkcja telewizyjna w Polsce z udziałem tylko jednej gwiazdy. Za granicą podobne show co roku daje amerykańska królowa świąt Mariah Carey.

Prezent urodzinowy od Allana dla Edyty Górniak. Tylko u nas

Zanim Edyta pojawi się na scenie, sprawdziliśmy, jak świętuje swoje urodziny. Świat Gwiazd dowiedział się, że piosenkarka zrezygnowała z przyjęcia na rzecz pracy.

Od samego rana aż do nocy jest na próbach do świątecznego koncertu. Przez cały dzień spływają do niej kwiaty – mówi nasz informator.

To jednak nie wszystko. Niespodziankę dla Edyty przygotował jej syn, Allan:

Bez zapowiedzi czekał na mamę z wielkim bukietem kwiatów. Gdy tylko skończyła próbę, wręczył jej upominek. Do studia przyjechał prosto z Nicei, gdzie pracuje nad swoją debiutancką, pełnogrającą płytą. Edyta była wzruszona i zszokowana, bo nie spodziewała się, że odwiedzili ją przed koncertem – kontynuuje nasz informator.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie z urodzinowej niespodzianki, jaką Allan zrobił mamie. 

Wręczył jej kwiaty. Miał też torcik ze świeczką. Chciał być pierwszym, który osobiście złoży mamie życzenia.

Niespodzianka urodzinowa dla Edyty Górniak od Allana Krupy, fot. Świat Gwiazd Exclusive
Urodzinowa niespodzianka od Allana dla Edyty Górniak, fot. Świat Gwiazd Exclusive

Allan urodziny Edyty uczcił wcześniej na Instagramie. Udostępnił ich stare zdjęcie z sesji do “Vivy!” z 2009 roku, które opatrzył następującym komentarzem:

1000 lat dla najlepszej mamy we wszechświecie.

My również dołączamy się do życzeń.

Życzenia od Allana dla Edyty Górniak, fot. Instagram
Życzenia od Allana dla Edyty Górniak, fot. Instagram
Edyta Górniak i Allan Krupa, fot. EastNews
Edyta Górniak i Allan Krupa, fot. EastNews
Edyta Górniak, Allan Krupa (2).jpg
Edyta Górniak i Allan Krupa, fot. KAPIF
Edyta Górniak, Allan Krupa (3).jpg
Edyta Górniak i Allan Krupa, fot. KAPIF